Як відремонтувати одноважільний змішувач. розбирання змішувача з ріжком.

Навіть якщо ви за вдачею людина акуратний і дуже дбайливо ставитеся до оточуючих вас предметів, від таких несподіваних сюрпризів, як поломка одноважільного змішувача ви не застраховані. Тому заздалегідь озбройтеся знаннями про те, як ремонтувати такий змішувач.
Вам знадобиться
  • - ріжковий ключ;
  • - картридж;
  • - прокладки;
  • - тоненький гачок;
  • - викрутка;
  • - картуш.
Інструкція
1
Перш ніж приступити безпосередньо до ремонту змішувача, підстрахує себе: перекрийте вентиль подачі холодної і гарячої води (зробити це потрібно, щоб попередити потоп в разі, якщо щось піде не так).
2
Якщо із змішувача підтікає вода, це може свідчити про те, що між кулькою і «сідлами» або дисками металокерамічного затвора потрапила смітинка. Витягніть декоративну заглушку, встановлену в передній частині важеля. Ця заглушка в більшості випадків синьо-червона (тобто, синя половинка знаходиться з боку подачі холодної води, а червона - гарячої). Акуратненько виверніть розташований під заглушкою гвинт, за допомогою якого регулюючий шток прикріплений до важеля. Після цього зніміть важіль і витягніть засмітився картридж, замінивши його новим. Потім зберіть змішувач.
3
Основна причина мізерної струменя води, що йде з крана - засмічення аератора. Якщо у вашому Одноважільні крані спостерігається подібна проблема, відкрутіть аератор і продміть його. Потім під сильним напором промийте з двох сторін сіточку. Після виконаних операцій угвинтите аератор.
4
Нерідко причини несправності складно встановити. В цьому випадку для початку потрібно розібрати змішувач. Акуратно зніміть хромовані деталі, потім за допомогою викрутки подденьте запірну пружину, відгвинтите щільно сидить картуш і витягніть його. Замініть його на новий (якщо старий продірявився). Зберіть змішувач.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що всі елементи змішувача добре закріплені, в іншому випадку, коли ви подасте воду, під впливом високого тиску кран «зірветься».
Корисна порада
Правильно проведений ремонт одноважільного змішувача продовжить термін його експлуатації, тому щоб уникнути несподіваних «сюрпризів» скористайтеся послугами професійного сантехніка.