Як зробити автономку. Як зробити самому автономку.

Під автономним опаленням розуміється опалення приватного будинку або квартири, яке функціонує незалежно від центральної системи опалення. Автономка передбачає наявність котла і системи труб, в яких циркулює вода або антифриз, що віддають тепло обігріває приміщення.
Вам знадобиться
  • - димова труба;
  • - котел;
  • - проектна документація;
  • - труби;
  • - вода;
  • - зварювальний апарат з електродами;
  • - розширювальний бак;
  • - радіатори;
  • - поплавковий сигналізатор рівня води;
  • - різьбові та зварювальні з'єднання.
Інструкція
1
Для початку виберіть тип нагрівального приладу, кількістю водонагрівачів, діаметром використовуваних труб та іншими важливими елементами опалювальної системи. Щоб значно полегшити цю процедуру, довірте розрахунок проектної частини опалювальної системи фахівцям. У своїй роботі вони врахують як діючі на сьогоднішній день нормативи, так і конструктивні особливості будівлі.
2
На вибір тієї або іншої автономної системи опалення впливає, щонайменше, кілька факторів: тип зведеної будови, підведений чи до будинку газ, а якщо ні, то чи є можливість це зробити, а також поведена чи до будівлі вода . Наприклад, для одноповерхових будинків з крутим дахом рекомендується вертикальне централізоване опалення. При цьому вентиляція в таких будинках повинна бути виконана у вигляді складної (вірніше і нижньої) розводки з природною циркуляцією повітря. Якщо в цьому випадку котел встановлений в підвалі, то висота димаря повинна бути не менше десяти метрів. Якщо в одноповерховому будинку плоска покрівля, то рекомендується виконання горизонтальної розводки. У двоповерхових будинках встановлюється двотрубна система водяного опалення з вертикально йдуть стояками.
3
Розпочніть монтажу автономки, дотримуючись у своїй роботі проектної документації. У найвищій точці вдома встановіть розширювальний бак, який повинен бути розміщений вертикально над котлом. У цьому розширювальному баку встановіть поплавковий сигналізатор, що відслідковує рівень води в опалювальній системі. Встановіть котел. Пам'ятайте: циркуляція рідини по трубах опалювальної системи буде краще, якщо котел встановити трохи нижче рівня труб (в ідеалі - в підвальному приміщенні). Трубопровідну магістраль прокладайте у напрямку від теплоносія, з'єднуючи її за допомогою різьбових і зварних з'єднань з радіаторами.
4
По завершенню монтажних робіт протестуйте роботу опалювальної системи.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: підводка газу в підвальне приміщення заборонена! Тому, якщо котел встановлений в підвалі, від опалення газом доведеться відмовитися на користь електрики або твердого або рідкого палива.
Корисна порада
Якщо встановити двоконтурний котел, то і в будинку буде тепло, і вода в крані буде гарячою.