Як встановити динаміки в "Пріорі". Як встановити dls 1073 в Пріор.

У нових Lada Priora штатні динаміки передбачені тільки в максимальній комплектації. Але такі автомобілі не користується великим попитом у покупців через завищеною вартістю. У всіх інших випадках встановлювати музику в машині вам доведеться самостійно.
Вам знадобиться
  • Викрутка;
  • - саморізи;
  • - ізолента;
  • - лобзик електричний.
Інструкція
1
Для установки динаміків в штатні місця у дверях зніміть обшивки. З підготовленої ніші вийміть поролонові заглушки, які встановлені, щоб знизити шум під час руху.
2
У дверях йде джгут штатної проводки автомобіля. Від'єднайте від нього два дроти з клемами - великий і маленькою. Ці дроти йдуть безпосередньо до магнітоли. Провід з клемами підключіть на динамік. У ньому є спеціальний вихід саме під ці клеми.
3
Вставте динамік в підготовлену нішу і закріпіть його саморезами. Поставте обшивку двері і закріпіть її на пістони. Таким же чином підключіть динамік на других дверей.
4
Встановіть задні динаміки. В універсалах або хечбек передбачено штатне місце під динаміки радіусом 13 см.
5
З пластиковою консолі в багажнику зніміть сітку під динамік. Відігніть тканинну обшивку задніх стійок. Усередині йдуть джгути з проводами. Від джгута, що йде по правій стійці, від'єднайте два дроти з великої і маленької клемами і підключіть до правого динаміку. Від джгута, що йде по лівій стійці, підключіть проводи до лівого динаміку. Схема підключення така ж, як і при установці передніх динаміків
6
Вставте динаміки в нішу і закріпіть їх саморізами. Зверху встановіть сітку.
7
В седані штатні місця під задні динаміки не передбачені. Тому ви можете поставити динаміки різного радіусу: 13см, 16см, 18см або 6 на 9 («овали»).
8
Зніміть задню полку багажника. Розмітьте на ній місце під динаміки. Електричним лобзиком виріжте отвори по намічених лініях.
9
Під обшивкою задніх стійок знайдіть джгути зі штатною проводкою. Від джгута, що йде по правій стійці, від'єднайте два дроти з великої і маленької клемами і підключіть до правого динаміку. Від джгута, що йде по лівій стійці, підключіть проводи до лівого динаміку.
10
Встановіть динаміки в підготовлені ніші і закріпіть їх саморізами.
Зверніть увагу
Якщо штатні дроту не дотягуються до динаміків, їх можна наростити за допомогою спеціальних проводів для акустики.