Як збільшити потужність двигуна УАЗ.

Додати кінських сил під капот свого автомобіля хоче практично кожен автолюбитель. Збільшити потужність двигуна можна і на автомобілі УАЗ, було б бажання. Існує чимало методів збільшення потужності, однак у них є не тільки плюси, а й мінуси, які просто необхідно враховувати.
Вам знадобиться
  • - колінчастий вал;
  • - поршні з опуклою верхньою частиною;
  • - присадки.
Інструкція
1
Щоб збільшити робочий об'єм двигуна свого автомобіля, замініть рідної колінчастий вал на інший, у якого більше ходу, або збільшіть діаметр циліндрів. Таке втручання збільшить максимально крутний момент практично на будь-якому автомобілі.
2
Додайте потужності автомобілю за допомогою збільшення ступеня стиснення. Для цього необхідно зменшити обсяг камери згоряння. Зробити це можна, тільки провівши фрезерування (расточку) нижній площині головки блоку циліндрів. Якщо ви не хочете зменшувати висоту циліндра, вдалим варіантом буде установка поршнів з більш опуклою верхньою частиною. Крім цього ви можете вплинути на ступінь стиснення, встановивши модифікований розподільчий вал. Це дуже вдале рішення, тому що, збільшивши ступінь стиснення, ви досягнете не тільки підвищення потужності, але і зниження витрати палива.
3
Крім перерахованих методів розгляньте такі варіанти збільшення потужностей двигуна УАЗ, як використання присадок, які збільшують компресію і знижують тертя, а також сучасний метод чип-тюнінг. Нещодавно компанія Gadgetman Technologies LLC запропонувала ще одну технологію, яка крім підвищення потужності збільшує динамічність, дозволяє економити паливо і підвищує крутний момент двигуна. Ця технологія передбачає створення в карбюраторі або дросельному вузлі точно вивірених фасок. Ці фаски створюють закручені повітряні потоки, доводячи змішання повітря і палива до однорідної маси.
Зверніть увагу
Будьте обережні, застосовуючи який-небудь метод по збільшенню потужності двигуна, так як, не маючи достатньо знань, ви можете нашкодити не тільки машині, але і своєму здоров'ю.
Корисна порада
Якщо в конструкції двигуна ви не хочете щось кардинально змінювати, скористайтеся методом модифікації карбюратора або дроселя.