Як годувати пташенят папуг. чи може самка попупая вигодувати пташенят.

Своїх новонароджених пташенят самка папуги годує зобної молочком. Годувальником ж самої самки в перші дні життя малюків, як правило, є папуга-тато. Іноді молоді самки папуг відмовляються годувати своїх дитинчат молочком. У цьому випадку турбота про малюків повністю лягає на плечі їх власників.
Інструкція
1
Годувати новонароджених пташенят необхідно кожні 2-3 години з 6 ранку до 11 вечора. Вночі малюки повинні спати. Приготуйте для годування пташенят папуг рідку манну або пшеничну кашу, зварену на молоці. Додайте в неї трохи цукру, висушену шкаралупу курячих яєць, стовчену в порошок, і риб'ячий жир (1 крапельку на чайну ложку каші).
2
Перші 3-4 дні життя пташенят годувати їх краще з звичайного медичного шприца, природно, без голки. Одному дитинчаті достатньо 3-5 мл каші на одне годування.
3
допаювати пташенят водою в перші дні їх життя не обов'язково, адже каша, якою вони харчуються, містить достатню кількість рідини. Хоча іноді можна і побалувати малюків фруктовим або овочевим соком.
4
Далі починайте привчати малят до годівлі зі звичайної чайної ложки. Перший час пташенята, як правило, беруть кашу з ложки досить-таки неохоче. Але звикнувши до такого способу годування, вони самі починають відкривати рот при вигляді ложки.
5
Не поспішайте переводити пташенят папуг на зерновий корм. Робити це рекомендується тільки тоді, коли малюки самостійно навчаться сидіти на пальці свого господаря.
6
Привчати маленьких папужок до зернового корму слід поступово. Для цього варіть знайому для них кашу більш густий. Коли пташенята звикнуть до такого корму і навчаться їсти густу кашу самостійно, починайте підсипати в їх годівницю невелика кількість зернової суміші. Таким чином папужки поступово звикнуть до зерна, властивої цим птахам їжі. Пам'ятайте, що при перекладі пташенят папуг на зерновий корм у клітці поруч з годівницею обов'язково має бути присутня чашечка з водою.
7
Обов'язково поставте на дно клітки з пташенятами папуг баночку, наповнену мінеральним кормом. Він необхідний дітворі для правильного розвитку і зростання їх скелета. В якості мінеральної добавки використовуйте розтерту в порошок шкаралупу курячих яєць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NEVqme6vgqI