Як встановити спліт-систему.

В нестерпно жаркий літній день так хочеться мати прилад, який сам створить комфортні умови для праці та відпочинку. Однак придбати кондиціонер - справа нехитра. Куди складніше його встановити.
Інструкція
1
Перш за все, проведіть до кондиціонера окрему проводку і поставте окремий автомат в електрощиті, якою б потужності не було пристрій. Стара проводка може не витримати сильного напруги і спалахнути. Якщо ваш будинок побудований раніше 1990 року, то проводка точно не впорається з навантаженням.
2
Тепер потрібно встановити зовнішній блок кондиціонера. Для цього просвердлите спеціальні отвори для кронштейнів, які будуть тримати блок. У тому випадку, якщо ви встановлюєте кондиціонер на відкритому балконі, з ним не виникне жодних проблем - просто прикріпіть кронштейн болтами.
3
Якщо балкон засклений, то вашому кондиціонеру не вистачатиме повітря для роботи, він занадто швидко зламається.
4
Якщо ви хочете повісити блок на стіну, особливо на верхніх поверхах, то запросіть для цієї роботи фахівців - такі кронштейни повинні бути дуже міцними, а на великій висоті можуть працювати тільки спеціально навчені люди.
5
Якщо ви живете на нижньому поверсі, то розташовуйте зовнішній блок на висоті не менше двох метрів над землею і сховайте його в спеціальну клітку, інакше є небезпека, що блок вкрадуть.
6
Далі вам необхідно встановити внутрішній блок. Спочатку на стіну або на стелю (залежно від типу блоку) прикріпіть за допомогою шурупів спеціальні кронштейни. Ретельно перевірте, наскільки міцно тримається конструкція.
7
Ні в якому разі не встановлюйте спліт-систему над джерелами тепла, в приміщенні, де є прилади, випромінюючі високочастотні електромагнітні коливання, над ліжком, диваном або робочим місцем (це загрожує застудою), там, де є якісь перешкоди для вільного проходження повітря.
8
Провід і фреонові трубки між блоками необхідно з'єднати. Для цього пробийте жолоби в стінах і на стелі. Такий процес називається штробленню. Замість цього можна заховати всі дроти і трубки під пластикові короба або плінтуси, але це має бути обов'язково зроблено за допомогою з'єднувальних фітингів.
9
Перевірте, як працює ваша спліт-система за допомогою спеціальної тест-програми. Якщо система працює нормально і не вібрує, значить, все зроблено правильно.
10
Так як установка кондиціонера пов'язана з розведенням жахливої бруду, наступним пунктом наведіть порядок після неї. У монтажників повинні бути для прибирання спеціальні інструменти, і якщо вони відмовляються прибирати сміття, нагадайте їм, що це входить у вартість установки.