Як назвати хлопчика, народженого в липні. Як назвати хлопчика по даті народження.

Якщо ваш малюк народився влітку, це просто здорово - з самого початку його життя буде теплою і сонячною. Залишилося лише підібрати відповідне ім'я, яке йому підійде і буде завжди допомагати.
Інструкція
1
Пошукайте, яким іменам відповідає дата народження дитини в святцях. За старих часів це був основний спосіб підбору імені новонародженому, адже раніше було прийнято хрестити майже всіх дітей в обов'язковому порядку. Кожному дню в такому календарі відповідають певні імена. Наприклад в липні для першого числа це Олександр, Василь та Сергій, для другого - Іван, Зосима, для третього - Андрій, Дмитро, Іван, Мефодій, Опанас і Гліб і так далее.Полний список ви зможете подивитися на спеціалізованому сайті або в друкованому виданні святцев. День в святцях, на який припадає ім'я людини, називається іменінамі.Только майте на увазі, що називати дитину по святцях ухвалене або по тому дню, коли малюк народився, або поряд з цим днем. Але ні в якому разі не по дню, що передувало дню народження дитини, особливо якщо ви вирішите його хрестити.
2
Підберіть синові ім'я по знаку Зодіаку. Якщо хлопчик народився в липні, значить, по знаку Зодіаку він або рак, або лев. Хлопчиків-раків астрологи радять називати: Андрій, Арсеній, Валентин, Віталій, Вячеслав, Григорій, Денис, Дмитро, Ілля, Йосип, Максим, Станіслав, Тімофей.Рекомендаціі для хлопчиків-левів: Август, Олександр, Олексій, Анатолій, Антон, Артем , Данило, Іван, Ілля, Кирило, Микола, Петро, Роман, Ростислав, Савелій.
3
Зверніться до спеціальної характеристиці дитини по місяцю народження - це щось на зразок аналога гороскопа, тільки складеного психологами. Психологи описують липневих людей як людей з нестійкою нервовою системою, наскільки егоїстичних, але прагнучих до лідерства. Чоловіки, народжені в липні, добродушні, довірливі і завжди готові прийти на виручку друзям. Для таких хлопчиків рекомендуються такі імена: Анатолій, В'ячеслав, Георгій, Микита, Едуард.
4
А краще просто назвіть сина так, як вам підказує серце, не звіряючись зі всілякими календарями і графіками.
Корисна порада
Намагайтеся, щоб обране ім'я добре поєднувалося з прізвищем та по батькові дитини. І заздалегідь подумайте, чи зможе він потім, коли підросте, сказати вам спасибі за вибране вами ім'я.