Як використовувати папільйотки.

Бажання змінюватися і виглядати красиво властиво кожній жінці. І це відноситься не тільки до одягу або макіяжу. Нова зачіска може змінити людину до невпізнання. Багато пані, що мають пряме волосся, мріють про дрібних кучериках. Домогтися цього можна, використовуючи папильотки.
Вам знадобиться
  • - папільйотки;
  • - гребінець;
  • - засіб для укладки;
  • - лак для волосся;
  • - фен;
  • - рушник.
Інструкція
1
Ретельно вимийте волосся шампунем для вашого типу волосся і злегка підсушіть їх за допомогою товстого рушники. Нанесіть на них засіб для укладання, яким ви зазвичай користуєтеся, і починайте накручувати пасма волосся на папільйотки: акуратно розчешіть і туго натягніть пасмо волосся і рівномірно намотайте її на папильотку від кінчика на бажану довжину. Для кріплення папильотки забезпечені спеціальними скобами.
2
Щоб створити дуже пишну зачіску, пасма перед накручуванням слід скрутити джгутами. Якщо у вас прямі або рівно стрижені волосся, то ви можете отримати тільки лише легкі хвилі. При стрижці ступенями можна домогтися тугих кучерів. Щоб отримати хвилю волосся над чолом, скористайтеся кліпсами, зажимами або спеціальними гребінцями. Для створення на голові романтичного «художнього безладу» потрібно накручувати папільйотки в шаховому порядку. Одна пасмо вперед, одна пасмо назад, одна пасмо вправо, інша - вліво.
3
Якщо ви використовували папильотки ввечері, можете сміливо лягати спати прямо в них. Волосся в папільйотках сохнуть досить довго внаслідок поганої циркуляції повітря. Для прискорення процесу можна використовувати фен або сушильний ковпак. Для сушки слід вибрати не надто високу температуру повітря. Другий варіант - накручувати на папільйотки вже підсушені волосся, які змочені фіксатором у вигляді піни.
4
відчеплений папильотки, будьте обережні, особливо, якщо ваше волосся тонкі. Знімати їх слід тільки з сухого волосся, інакше можна завдати шкоди не тільки самому волосу, але і його корені. Видаляйте папильотки по одній, не кваплячись, акуратно розкручуючи пасма. Укладіть волосся пальцями або використовуйте гребінець з рідкими зубцями. Дайте волоссю трохи відпочити перед розчісуванням, збризніть зачіску лаком для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fgZnmftxQHE