Як знайти роботу в Китаї.

Робота в Китайській республіці - це не тільки спосіб зробити кар'єру, а й можливість познайомитися з екзотичною східною культурою і навчитися жити за іншими стандартами і правилами. Китайці все частіше залучають іноземних фахівців на роботу на своїх підприємствах. Але вимоги, як до своїх службовцям, так і до іноземних, в КНР пред'являються серйозні.
Інструкція
1
Вивчіть китайську мову. Роботодавці в Китаї, як правило, подають заявки на китайських сайтах і на китайській мові. Тому, щоб знайти роботу в КНР по інтернету, треба, як мінімум, розуміти китайські ієрогліфи і мати грамотно складене резюме на китайській мові.
2
Вивчіть методику викладання російської мови для іноземців. В Китаї цінуються знання іноземних мов, і російська - не виняток. У великих університетах країни викладачам надають житло на час роботи і платять в середньому більше, ніж за таку ж роботу в Росії.
3
Поступите в мовний центр при китайському університеті. На час навчання оформите студентську візу. Знаючи мову хоча б на початковому рівні, можна влаштуватися на роботу офіціантом в бар, закликальником в торговий центр або моделлю в модельне агентство. У розважальних закладах Китаю цінуються працівники з європейською зовнішністю. Але великих грошей таким чином не заробити.
4
Навідуйтеся в Китай якнайчастіше перед тим як почнете шукати там роботу. Обзаводитеся друзями і знайомими. В Китаї дотепер сильні старі традиції і звички. Жодна поважаюча себе компанія не візьме людину з вулиці без рекомендацій. Чим більше у вас буде китайських знайомих, тим вище шанс влаштуватися на хорошу роботу.
5
Організуйте свій бізнес у Китаї. Іноземцю потрібно близько 75000 доларів статутного капіталу, щоб зареєструвати компанію в КНР. В цьому випадку власнику компанії можна буде контролювати інвестиції і оформляти робочі візина своїх працівників.
6
Станьте фахівцем дуже високого рівня. Промисловість, будівництво, туризм в Китаї розвиваються семимильними кроками. Через брак професіоналів всередині країни китайці активно залучають зарубіжних фахівців. Але вам доведеться довести, що в своїй області ви дійсно знаєте і вмієте набагато більше, ніж будь-який китайський працівник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gwJvvSeeJpc