Як зберегти листи.

Листи завжди отримувати приємно і радісно. Лист, який нам доставила «Пошта Росії», зберегти досить просто, і так само просто його втратити. З електронними листами справи йдуть зовсім по-іншому. Напевно, при отриманні нової кореспонденції у вас виникало бажання зберегти те чи інше електронного листа. Насправді в цьому немає нічого складного, досить слідувати нашій покрокової інструкції, наведеної нижче, щоб зберегти бажане лист в програмі Outlook.
Інструкція
1
Зайдіть в програму Microsoft Outlook. Попросіть, кого-небудь надіслати вам листа. Тепер спробуйте його зберегти. Для цього натисніть на вкладку «File». Виберіть пункт «Save Аttachments» і збережіть лист.
2
Також ви можете зробити це з допомогою контекстного меню. Наведіть курсор на лист і натисніть праву кнопку миші. У розпочатому віконечку виберіть «Save As ...» («Зберегти як»).
3
Можна зберегти лист і іншим способом. Підведіть курсор до надісланих вам вкладеннях і, «взявши» їх, (утримуйте ліву кнопку миші) перетягніть туди, куди хочете зберегти: в підготовлену папку або на робочий стіл. Потім відкрийте провідник, натиснувши «Win + E», можете також відкрити його вручну, але краще зробіть це за допомогою клавіш - це заощадить час. Потім перейдіть до потрібної папки і перетягніть в неї файли з листа.
4
Крім таких способів збереження ви можете переносити самі листи в межах папок Outlook, вкладати файли в листи, зустрічі або завдання.