Як залити сайт на хостинг.

Як тільки закінчується робота по створенню сайту на локальному комп'ютері, програміст або веб-дизайнер приступає до наступного кроку. Він копіює всі файли і папки на віддалений сервер за допомогою ftp-протоколу. Ftp стає невід'ємною частиною при розробці та розкрутці сайтів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення "FileZilla".
Інструкція
1
Для того, щоб перенести сайт з комп'ютера на віддалений сервер необхідно мати в наявності ftp-клієнт від виробника FileZilla. На сьогоднішній день цей ftp-клієнт є одним з кращих серед безкоштовних продуктів. Тому, починаючи роботу з копіювання файлів сайту на сервер, зупиніть свій вибір саме на FileZilla. Встановіть цей ftp-клієнт і запустіть його.
2
Натисніть меню "Файл" - виберіть пункт "Менеджер сайтів". У вікні, необхідно вказати реєстраційні дані, які ви отримали при покупці доступу до сервера: - "хост" - в цьому полі необхідно вказати IP сервера; - в поле "Користувач" вкажіть свій нік, а в поле "Пароль" вкажіть пароль; - із списку "Тип входу" виберіть "Нормальний" і натисніть кнопку "З'єднатися".
3
Після з'єднання з ftp-сервером відбудеться завантаження директорій: в лівій частині вікна програми знаходяться ваші файли, а в правій частині - файли вашого сервера. Знайдіть на сервері папку public_html. У цю папку вам необхідно скопіювати всі файли і папки вашого сайту: - в лівій частині вікна виберіть всі файли, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A; - натисніть на виділені файли правою кнопкою миші і виберіть пункт "Завантажити" .Як правило, файли завантажуються близько 10-15 хвилин. В цей час можна ознайомитися з документами хостингу і прочитати у файлі ReadMe.txt про те, які права доступу необхідно виставити на всі файли сервера.
4
Після завершення завантаження файлів, зверніть увагу на 3 вкладки внизу сторінки, вони відображають стан передачі файлів на сервер. Якщо в заголовку вкладки "Невдалі передачі" вказана будь-яка цифра крім 0, то необхідно заново передати ці файли.После виконання цих дій виділіть всі файли в правій частині вікна програми - натисніть на ці файли правою кнопкою миші - виберіть пункт "Права доступу до файлу" . Введіть цифрове значення, наприклад, 777 або 755. За замовчуванням більшість серверів автоматично виставляє значення 755.