Як зберігати очищену картоплю. Як краще зберегти очищену картоплю до наступного дня.

Багато господині готують страви з картоплі практично щодня. І це цілком зрозуміло - з картоплі можна зробити пиріжки, пюре і запіканку, додати її в салат або омлет, та й на гарнір цей овоч незамінний. Чи можна заощадити свій час, начисто картоплі про запас і зберігши її до приготування наступної трапези?
Вам знадобиться
  • - ємність з холодною водою;
  • - поліетиленовий пакет;
  • - морозильна камера.
Інструкція
1
Перед тим як чистити картоплю, ретельно промийте його. Зніміть шкірку ножем або картоплечисткою, попутно видаляючи оченята та пошкоджені місця. Якщо ви обробляєте молода картопля, знімайте якомога більш тонкий шар шкірки або не чистите коренеплід зовсім. Старі бульби потрібно чистити менш делікатно, прибираючи не тільки шкірку, а й частину картоплини під нею. Позеленілу картоплю краще викинути, вона може бути небезпечною для здоров'я.
2
Очистивши картоплину, ретельно обполосніть її і негайно покладіть в холодну воду. На повітрі картопля моментально темніє і сохне, втрачаючи при цьому свої смакові якості.
3
Якщо ви не плануєте відразу ж готувати бульби, їх можна залишити в воді на 3-4 години. Чи не нарізайте картопля - це краще зробити безпосередньо перед приготуванням. В цілому вигляді бульби збережуть більше цінних поживних речовин.
4
Вам необхідно зберегти овочі довше? Помістіть ємність з залитої водою очищеної картоплею в холодильник. Там картопля може зберігатися добу і більше. Перед подальшої кулінарною обробкою ще раз промийте витягнуті з води бульби.
5
Якщо ви плануєте готувати пюре або суп, зберігання в воді картоплі не зашкодить. Однак її може бути важко зварити цілком - в процесі варіння бульби потріскаються і розваляться. Щоб зберегти їх щільність, спробуйте інший спосіб зберігання. Щільно зав'яжіть очищені картоплини в поліетиленовий пакет і помістіть в морозильну камеру холодильника. У такому вигляді бульби можуть зберігатися до 24 годин. Перед варкою ні размораживайте картопля, відразу ж розміщуйте його в киплячу підсолену воду. Якщо картопля необхідний для супу, заздалегідь наріжте його кубиками.
6
Подібним чином можна заготовити і картоплю для смаження. Ретельно промийте очищені бульби, щоб видалити з них крохмаль і запобігти потемніння. Поріжте бульби скибочками, оберніть їх плівкою і помістіть в морозилку. Перед смаженням розігрійте олію або жир і помістіть в сковороду заморожені скибочки.