Як налаштувати КПК для виходу в інтернет.

Виходити в інтернет можна за допомогою спеціальних налаштувань, які надає оператор зв'язку. Такі настройки можна замовити як на КПК, так і на будь-якому іншому мобільному пристрої.
Інструкція
1
Подібні настройки надає оператор зв'язку «Мегафон». Щоб замовити автоматичні налаштування інтернету, абоненти компанії повинні скористатися одним з двох номерів. Якщо здійснювати виклик з мобільного телефону, то необхідно набрати короткий номер 0500. Якщо ж вам знадобиться подзвонити з міського телефону, тоді скористайтесь номером 5025500. Клієнти «Мегафона» в будь-який зручний час також можуть відвідати офіс підтримки абонентів або салон зв'язку. Консультант активує і налаштує всі ваші послуги.
2
Однак замовлення інтернет-налаштувань в «Мегафоні» можливий і інший спосіб. Для цього всім абонентам надається номер 5049 (тільки для відправки смс-повідомлень). В тексті таких SMS повинна міститися цифра 1. До речі, зазначений номер дозволяє отримувати не тільки настройки Internet, але і WAP, а також MMS. Для їх замовлення замініть в повідомленні цифру 1 на двійку чи трійку відповідно. Наступні два номери теж служать для замовлення автоматичних налаштувань. Це 05190 і 05049.
3
Якщо ви є клієнтом компанії «МТС», тоді для отримання інтернет-налаштувань вам знадобиться набрати безкоштовний номер 0876. Крім того, в будь-який час ви можете відвідати офіційний сайт оператора зв'язку. На ньому в спеціальному розділі ви знайдете форму запиту, яку потрібно заповнити та надіслати. Підключення інтернету в «МТС» надається безкоштовно, абонент буде оплачувати лише скачуваний трафік.
4
Абонентам «Білайну» для підключення інтернет-з'єднання на телефоні необхідно скористатися USSD-номером * 110 * 181 # або * 110 * 111 #. Після відправки запиту оператору ви повинні на дві-три хвилини вимкнути свій мобільний пристрій. Таким чином, ви знову зареєструєтесь в мережі, і отримані автоматичні настройки будуть активовані.