Як вибрати дизайн квартири.

Мета дизайну інтер'єру - створення максимального комфорту і затишку для мешканців. Але люди мають різний смак: комусь подобається жити в розкішному інтер'єрі стилю бароко, інші воліють строгий Хайт-тек або аскетичний мінімалізм. Варіантів оформлення квартири безліч, і при виборі потрібно враховувати кілька факторів: кількість мешканців, їх характер, спосіб життя, соціальне становище, а також розташування і дизайн будинку.
Інструкція
1
В першу чергу проаналізуйте ваш спосіб життя, щоб відразу відмовитися від невідповідних варіантів. Мода в дизайні інтер'єру, ваші уподобання і мрії теж важливі, але до вибору стилю квартири потрібно підходити практично: вам доведеться жити в ній, а не тільки милуватися. Тому погляньте на своє життя реально. Наприклад, для великих сімей з дітьми та літніми людьми немає сенсу робити минималистичную обстановку в квартирі, так як такий інтер'єр вимагає постійного підтримання ідеального порядку. Також не варто робити «повітряний» білий дизайн, якщо в квартирі живе собака або інші домашні тварини. Стиль хай-тек зі скляною меблями, гострими кутами і металевими елементами не підходить сім'ям з маленькими дітьми.
2
Виключивши невідповідні з точки зору практичності варіанти, ви можете прислухатися до своїх смаків, бажанням і перевагам. Особисте простір повинен бути оформлено так, щоб господареві було в ньому комфортно. Тому не потрібно слухати поради знайомих чи гортати модні журнали по дизайну інтер'єру. Вибирайте те, що вам подобається: якщо ви віддаєте перевагу жити в багато обставлених кімнатах стилю бароко, а сучасні дизайнери пропонують мінімалістичні інтер'єри, схожі на операційні кімнати - залишайтеся вірними собі. Якщо в родині кілька людей, потрібно порадитися з усіма і знайти рішення, яке влаштовує кожного мешканця.
3
Враховуйте розташування і вік будинку, в якому знаходиться квартира. Наприклад, у старих будинках з викторианскими вікнами дизайн в сучасному стилі виглядає дивно. Також потрібно звернути увагу на сторони світу, куди виходять вікна і кількість вікон (кількість природного освітлення). У південних квартирах небажано створювати яскравий дизайн інтер'єру, так як насичені кольори стануть різкими.
4
Якщо вам складно визначитися зі своїми уподобаннями або вибрати щось одне, спробуйте орієнтуватися на свій характер і особливості психіки. Дослідження показують, що люди з різним темпераментом вибирають різні стилі інтер'єру. Наприклад, інтроверти віддають перевагу технократію і мінімалізм, флегматики люблять класичні стилі. Життєві цінності теж визначають смаки: домосідам, сімейним людям подобається жити в квартирах стилю кантрі, а активні та спортивні вибирають модерн. Для непередбачуваних, екстравагантних підходить дизайн квартири в готичному стилі.