Як визначитися з кольором волосся. Який колір волосся підходить віч з веснянками.

Колір волосся багато в чому визначає зовнішність людини. Змінивши його, можна перетворити обличчя, стати молодше, поміняти стиль. Але підібрати найбільш підходящий, ідеальний колір іноді досить складно. Бажано радитися зі стилістом, вибираючи новий відтінок - хороші професіонали можуть оцінити вашу зовнішність, стан волосся, вибрати тип фарби.
Інструкція
1
Вибирайте колір волосся в залежності від кольору і стану шкіри. Наприклад, особа з веснянками, родимками або іншими яскраво вираженими особливостями не дуже добре виглядає в обрамленні дуже насичених темних і світлих відтінків. Пекучі брюнетки з волоссям кольору воронячого крила або платинові блондинки повинні мати бездоганну, ідеально чисту шкіру, так як такі кольори проявляють всі недоліки. Якщо у вас бліде обличчя, вибирайте темно-коричневу, вишневу, попелясту фарбу або такі відтінки, як дика слива, каштан, баклажан. Володарям оливковою шкіри добре йдуть медові і теплі тони: імбир, молочний шоколад.
2
Пам'ятайте, що теплі кольори фарби для волосся будуть надавати обличчю рум'янець, а холодні - приховувати його. Тому якщо у вас рожевого відтінку шкіра, то вибирайте піщаний, попелястий блонд або тону шампанського. Також уникайте фарбування в червоні тони, якщо ви часто червонієте або схильні до алергічних реакцій на обличчі. Людям з жовтуватою шкірою краще не фарбувати волосся в золотисті відтінки.
3
Враховуйте колір очей. Людям з карими, зеленими або горіховими очима підходять теплі відтінки - золотисті, руді, червонуваті. Сині та сірі очі підкреслюються холодними попелястими тонами або світлим золотистим кольором.
4
Якщо ви сумніваєтеся у своєму рішенні, спробуйте вибрати колір волосся відповідно до колористичним типом зовнішності. Їх традиційно виділяють чотири: весна, літо, осінь і зима. Кожен з цветотипов має свій спектр відповідних тонів. Весна - це світлі очі зеленого, синього або горіхового кольору, волосся від світлих відтінків до шатена і теплий золотистий тон шкіри. Таким людям можна фарбувати волосся в золотаві, темні шоколадні, легкі коричневі кольори, потрібно уникати попелястих і платинових. Люди літнього типу мають світле волосся, сині або сірі очі і прохолодний тон шкіри. Їм підійдуть попелясто-русяве кольору і інші відтінки блонд, можна вибрати світлий шатенових тон, але темних потрібно уникати.
5
Люди осіннього кольоротипу можуть мати як темні, так і світлі очі, більш яскравий колір волосся, ніж у попередніх типів, і шкіру теплого відтінку. Їм підходять насичені кольори волосся: каштанове, шоколадні, коричневі, руді, мідні. Якщо ви належите до осіннього типу, не ставайте блондинкою, інакше шкіра буде здаватися темною і неприродною. Зима - це прохолодного відтінку шкіра і темний колір волосся. Їм можна фарбуватися в попелястий темно-русявий або чорний колір і потрібно уникати теплих золотистих тонів.
6
Перед тим, як пофарбувати волосся обраним відтінком фарби, спробуйте спочатку скористатися засобами відтінків, які швидко змиваються. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки вірний був вибір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uSL3d0GzUsk