Як відновити мило.

Ящики електронної пошти часом схожі на сейфи, всередині яких зберігаються незліченні багатства - в буквальному сенсі, тому як в них ми найчастіше зберігаємо свою особисту інформацію, робочі документи, і навіть паролі від платіжних систем. Подібно сейфам, ми робимо складні паролі, які ми можемо і забути, в такому випадку ми втрачаємо доступ. Для того, щоб відновити мило, потрібно пройти через кілька процедур, після чого ми знову отримаємо доступ до ящика електронної пошти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку вашої поштової скриньки. Введіть у вікно доступу до вашого скриньки логін і пароль - ті, які ви пам'ятаєте. Після того, як система спрацює на те, що пароль невірний, ви будете перенаправлені в вікно відновлення пароля.
2
Залежно від обраної вами запобіжні заходи вам буде запропоновано відновити пароль, використовуючи контрольне запитання, запасний ящик електронної пошти або стільниковий телефон.
3
У випадку, якщо ви вибираєте відновлення через контрольне запитання, вам необхідно відповісти на те питання, яке ви вибрали при створенні електронного ящика. У разі вірної відповіді, ви будете перенаправлені на сторінку відновлення пароля.
4
У випадку, якщо ви вибрали відновлення за резервним скриньки електронної пошти, вказаною при реєстрації, вам буде запропоновано використовувати запасний ящик електронної пошти для того, щоб відновити пароль. На запасний ящик прийде посилання, перейшовши за яким, ви можете відновити пароль.
5
Якщо ви вибрали відновлення через зареєстрований на ящик електронної пошти номер телефону, на ваш телефонний номер прийде код підтвердження, за яким ви зможете змінити пароль.
Зверніть увагу
Намагайтеся передавати адресу поштової скриньки тільки надійним людям - так ви убезпечите себе від злому.
Корисна порада
Якщо всі ці спроби зазнають краху, або не були передбачені вами при створенні електронного ящика, зверніться в службу підтримки вашої електронної пошти, і в точності дотримуйтесь їх вказівками.