Як вставити картинку в опитування.

На багатьох сайтах зараз можна побачити опитування, які додаються авторами на різні теми. Наприклад, в системі ucoz за замовчуванням на головну сторінку додається опитування «Як вам наш сайт». Для прикраси опитування до нього можна додати зображення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Підберіть зображення для розміщення в вашому опитуванні. Це повинен бути файл у форматі *.gif"або * .jpeg невеликого розміру. Далі виконайте завантаження даного файлу на будь-який безкоштовний хостинг картинок, щоб отримати посилання на зображення. Наприклад, перейдіть на сайт http://www.radikal.ru/. Даний сервіс дозволяє підігнати файл картинки до потрібних розмірів, виконати поворот на потрібний градус, встановити якість.
2
Клацніть по кнопці «Виберіть файл» і в меню виділіть потрібну картинку, клацніть «Відкрити». Встановіть настройки, клацніть по кнопці «Завантажити». Після завантаження вам буде надана постійна посилання на даний файл для розміщення картинки на сайті.
3
Відкрийте свій сайт в html-редакторі і виконайте додавання картинок в опитування за допомогою спеціальних тегів. Щоб вставити зображення в опитування, скористайтеся тегом .
4
Збережіть зміни. Якщо ваш опитування створений за допомогою сервісу http://aeterna.qip.ru, тоді ви можете використовувати тег% img «Вставте посилання на картинку»% endil для додавання картинки ліворуч від тексту або% img «Вставте посилання на зображення»% endir - праворуч від тексту.
5
Виконайте додавання зображень в опитування, розміщений на сервісі ucoz.ru. Для цього перейдіть на сайт, увійдіть за правами адміністратора. Перейдіть в «Панель управління», клацніть по кнопці «Опитування», далі - «Додати опитування». Внизу клацніть по посиланню «Файловий менеджер», з його допомогою завантажте файл зображення, посилання на нього вставте в рядок з першою відповіддю. Аналогічно додайте інші картинки.
6
Для використання зображень в опитуванні в якості відповідей використовуйте повні посилання на картинку. Також в системі існує спеціальний модуль «Опитування з картинками», створений для голосувань по фотографіях. Виберіть його в розділі «Опитування», завантажте в нього потрібні файли зображень, додайте до них опис, встановіть настройки і клацніть «Створити опитування».