Як прибрати діалогове вікно.

діалогове вікном можна назвати практично будь-яке допоміжне вікно, що з'являється на екрані монітора, що містить кнопки і різні елементи управління, за допомогою яких користувач може виконувати різні команди. За допомогою таких вікон користувач «спілкується» з системою - задає потрібні настройки, підтверджує або скасовує свої дії. Прибрати діалогове вікно можна різними способами.
Інструкція
1
Закриття практично всіх діалогових вікон забезпечується трьома кнопками - залежно від виду діалогового вікна. У вікні оповіщення, коли система інформує або попереджає вас про що-небудь, як правило, всього одна кнопка - ОК. Натисніть на неї, щоб «відповісти» системі і закрити вікно.
2
Коли система (або додаток) пропонує вибір, в діалоговому вікні з'являється ще одна кнопка «Скасувати». Якщо ви хочете перервати будь-якої запущений процес і закрити діалогове вікно, натисніть на неї. В деяких вікнах написи на кнопках можуть мати інший вигляд, замість ОК і «Скасування» ви можете побачити написи «Так» і «Ні».
3
Інший варіант - натисніть на значок Х в правому верхньому куті вікна. За допомогою цієї кнопки діалогове вікно закривається, при цьому в певних випадках процес, про який сповіщала система, переривається. В інших випадках закриття діалогового вікна таким способом ні на що не впливає.
4
Якщо ви самостійно викликали діалогове вікно, наприклад, «Властивості: Екран», значить, збиралися змінити вид «Робочого столу» або подивитися поточні настройки. Залежно від того, яка мета була поставлена, вам буде потрібно вчинити певні дії. Щоб зміни в настройках, вироблені вами, вступили в силу, перш ніж закрити діалогове вікно, натисніть на кнопку «Застосувати».
5
Закриття вікон виконується одиночним клацанням лівої кнопки миші по відповідній кнопці в діалоговому вікні (якщо ваша миша налаштована під ліву руку, значить, використовуйте праву кнопку миші). Альтернативою натискання кнопок ОК і «Скасування» («Так» і «Ні») можуть служити клавіші клавіатури. Клавіша Enter - підтвердження, клавіша Esc, відповідно, відмова.
6
Перервати процес і закрити діалогове вікно можна й інший кнопкою. Натисніть на клавіатурі клавішу F4 (або комбінацію Alt-F4) - вікно буде закрито. За допомогою цієї клавіші можна також екстрено закрити велику частину додатків, запущених на комп'ютері.