Як вивчити діалог з англійської.

Знання іноземної мови сьогодні необхідно кожній людині, яка серйозно ставиться до своєї кар'єри. Вивчати мови можна як самостійно, так і в групі. Одним з вправ, яке допомагає оволодіти навичками розмовної мови, є заучування діалогів.
Інструкція
1
Оберіть зручний час для виконання вправи. Найкраще для запам'ятовування текстів підходить вечір, приблизно з 18-ти до 19-ти годин. Зазвичай до цього часу всі інші справи вже зроблено, так що ніщо не відволікатиме вас від занять. Якщо ви займаєтеся самостійно, знайдіть відокремлене місце, щоб ніхто вас не відволікав. Попросіть близьких не турбувати вас протягом години. Не зайвим буде також відключити мобільний телефон.
2
Спочатку два-три рази прочитайте текст вголос, намагаючись зробити це виразно і роздільно. Відчуйте ритм кожної фрази. Відтворіть інтонації співрозмовників, що беруть участь в діалозі.
3
Випишіть на аркуш паперу все слова, які вам не знайомі. Переведіть їх за допомогою словника. Запишіть зміст діалогу вже російською мовою. Вам необхідно знати, про що оповідає текст, який ви вчите. Досить буде засвоїти основні моменти, яких стосується діалог; для заучування точний переклад, в якому відображені всі відтінки сенсу, не потрібно.
4
Розбийте весь діалог на окремі репліки. Почніть заучувати текст по одній фразі. Для цього кілька разів повторите пропозицію, а потім, закривши підручник, постарайтеся вимовити його вголос. Якщо відтворення уривка цілком викликає у вас утруднення, розбийте його на окремі частини, пов'язані за змістом. Легше запам'ятовувати невеликі шматки тексту, чим відразу заучувати значні фрагменти.
5
Поступово переходите до наступних фразам діалогу, поки не вивчите весь текст цілком. Принаймні засвоєння матеріалу повертайтеся до тих уривків, які відпрацювали раніше, і повторіть їх.
6
Використовуйте для підвищення якості заучування магнітофон. Запишіть на нього весь текст діалогів, з виразом прочитавши їх вголос. Потім прослуховуйте записаний вами голос по частинах, зробіть паузу і повторіть прослуханий уривок вголос. При необхідності ви завжди можете звернутися до будь-якого місця запису. Дуже зручно перенести записаний діалог в звичайний плеєр і повторювати матеріал, використовуючи час, який нерідко витрачається даремно (вимушене очікування, поїздки в транспорті і так далі).
7
Якщо ви хочете зробити заучування ще більш ефективним, скористайтеся допомогою напарника. Найкраще, якщо це буде людина, також вивчає англійську мову в одній групі з вами. Розділіть діалог на обличчя, розподіливши ролі. По черзі вголос вимовляєте фрази з розмови. Пройдіть весь текст кілька разів, а потім помінялися ролями і повторіть вправу. Через деякий час ви неодмінно досягнете того, що текст діалогів міцно закріпиться в вашій пам'яті. Такі заняття в парах можна проводити і дистанційно, для чого зручно використовувати Skype.
Готовий діалог - одна з найпопулярніших форм освоєння правильної літературної або розмовної мови. Така вправа часто використовується при вивченні іноземної мови, а також в курсах риторики або акторської майстерності. Заучування діалог ов допоможе краще орієнтуватися в різних ситуаціях нової мовної середовища.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - відеокамера;
  • - маркер.
Інструкція
1
Прочитайте весь діалог , щоб зрозуміти його суть. Спочатку зробіть це усно, потім - вголос. Виділіть прозорим маркером репліки, які вам необхідно говорити.
2
Якщо діалог іноземною мовою, випишіть на окремий аркуш все незнайомі слова. Зробіть переклад і запишіть транскрипцію. Вивчіть їх. Для кращого запам'ятовування ви можете скласти окремі фрази з новими словами. Після такої вправи ви не забудете їх в запропонованому контексті діалог а.
3
Прочитайте вголос повністю весь діалог , усвідомлюючи його зміст. Переконайтеся, що вам зрозумілі всі слова. Розставте інтонаційні акценти і необхідні паузи у власних репліках. Починайте заучувати свої фрази, повторюючи їх по кілька разів. Бажано робити це вголос.
4
Постарайтеся запам'ятати загальний зміст реплік партнера. Обов'язкові до заучування - початок і закінчення його фраз. Так ви зможете уникнути пауз в діалог е і при виникненні труднощів навіть підказати слова співрозмовника.
5
Коли ви майже не будете робити помилок у своїх репліках, починайте парну роботу. Спочатку проговорите весь діалог разом з партнером 2-3 рази, щоб запам'ятати порядок проходження фраз. Далі постарайтеся домогтися безперервності діалог а. Спробуйте зняти вашу роботу на відеокамеру: так ви зможете побачити дрібні недоліки і виправити їх.
6
Зробіть готовий діалог живим і емоційним. Якщо вам дозволяються незначні відступу в тексті, сміливо вставляйте короткі ідіоми, експресивну лексику. Якщо ж формат діалог а передбачає суворе відповідність вихідному тексту, активно використовуйте міміку, жести, емоції. Додайте елементи театрального дійства. Моделювання ситуації діалог а за допомогою мінімального реквізиту не тільки допоможе краще запам'ятати текст, але і зробить його приємним і цікавим для прослуховування