Як прикріплювати поплавок. Як закріпити поплавок з колечком.

При ловлі риби на вудку важливо правильно підготувати снасть. Як відомо, однією з неодмінних атрибутів традиційної риболовлі є поплавок. Пофарбований в яскравий колір, він надійно сигналізує про клювання. Щоб при цьому поплавець поводився так, як йому наказано, необхідно навчитися правильно кріпити його до волосіні. Спосіб кріплення в чому буде визначатися видом снасті.
Вам знадобиться
  • - поплавок;
  • - волосінь;
  • - гумова трубка;
  • - провід в ізоляції;
  • - ніж.
Інструкція
1
Використовуйте для кріплення поплавка з двома гострими вершинками шматочок гумової трубки відповідного діаметру. Через два сантиметрових шматочка такої трубки попередньо пропустіть волосінь. Помістіть поплавок між трубочками і надіньте їх по черзі на кінчики поплавка. Волосінь при цьому буде міцно фіксуватися, зберігаючи можливість переміщення поплавка при необхідності зміни глибини снасті.
2
Якщо ви використовуєте поплавок з металевим колечком на одному кінці, прикріпіть його петлею з волосіні за це кільце. Однак спосіб це не завжди придатний, оскільки при тонкій волосіні петля може туго затягнутися, а поплавок «намертво» встановлюється в одному незмінному положенні.
3
Поплавок, виготовлений у вигляді гусячого пера, закліньте в трубці стрижнем відповідного розміру. Такий же спосіб підійде, якщо ви хочете використовувати в якості поплавця кульку з пробки, пінопласту або кори, насаджений на гусяче перо.
4
Наступний спосіб: на кінчику поплавка закріпіть нержавіючу дротик з колечком назовні. В колечко всуньте таку ж за розміром дротик. Вільні кінці дроту скрутіть, залишивши її довжиною близько сантиметра. У відрізок ізоляції від звичайного Радіопровод просмикніть волосінь. Всуньте в цю трубку попередньо скручені кінці дротиків, які раніше залишили вільними. Введені в ізоляцію кінці надійно закріплюють поплавок, дозволяючи знімати його і пересувати по волосіні.
5
У самому ідеальному випадку можна зовсім обійтися без поплавка. Використовуйте в якості сигналізатора вершинку вудилища. Для цього потрібно вудлище з гнучким кінцем, чуйно реагує на зусилля, що додається рибою до наживки. До речі, при зимовій риболовлі роль такого ідеального поплавка виконує шматочок трубки від велосипедного ніпеля. Надіньте невеликий відрізок трубки на кінчик вудилища, при цьому ви отримаєте своєрідний «кивок», по руху якого можна судити про клювання.
6
При будь-якому способі кріплення поплавка намагайтеся зробити так, щоб він мав можливість переміщатися по волосіні. Це необхідно для збільшення керованості снасті, адже глибина водойми може бути самою різною, що вимагає внесення змін у довжину підводної частини волосіні.
Правильно підібрана снасть - це запорука успішної риболовлі. Для починаючого рибалки найбільш правильним буде почати освоєння поплавковою вудки. Це найпростіша і, можливо, ефективна рибальська снасть. Вудилище складається з волосіні, поплавця, грузила і гачка. Всі ці елементи, крім поплавка, кріпляться стаціонарно. Поплавок ж повинен мати можливість вільно переміщатися по волосіні, тим самим регулюючи глибину, на яку буде опускатися приманка.
Вам знадобиться
  • - дріт 10 мм;
  • - кембрік 5-6 мм;
  • - намистина;
  • - волосінь;
  • - ніж.
Інструкція
1
Для глухого кріплення поплавка візьміть шматочок дроту і кембрік. Пропустіть дріт через колечко на тілі поплавка і, зігнувши петелькой, скрутіть її в косичку. Отримана петелька не повинна затискати поплавок і його колечко повинно вільно бовтатися на ній.
2
Краї косички обробіть надфілем так, щоб вони надалі не пошкодили волосінь.
3
Просуньте вільний кінець волосіні від вудилища через кембрік і вставте в нього скручену дріт. Ступінь ковзання буде залежати від товщини вийшла косички. Якщо конструкція вільно бовтається на волосіні, то дріт потрібно замінити більш товстою. Тепер можна акуратно рухайте зафіксований поплавок по волосіні так, як вам потрібно.
4
Щоб закріпити поплавок глухим кріпленням з двома точками, візьміть два кембрика, діаметр яких буде відповідати товщині кіля на поплавці.
5
Послідовно просуньте вільний кінець волосіні через них і зафіксуйте кожен внизу й угорі кіля відповідно. Поплавок готовий до переміщення.
6
Для далекого закидання і лову хижака, наприклад, щуки, використовуйте поплавок з ковзаючим кріпленням на вудилище. При такій конструкції застосовуйте більш великі поплавки, що дозволяють витримати приманку у вигляді живця.
7
Якщо ваш поплавок не пристосований до вільного кріпленню, то оснастите його цією функцією самі. На місці кіля просвердлите в тілі поплавка наскрізь отвір. Воно повинно бути такого діаметру, щоб волосінь ходила в ньому вільно і ні за що не чіплялася.
8
Просуньте волосінь в підготовлену намистинку, а потім в поплавок. Візьміть невеликий шматочок більш тонкої волосіні і зберіть її в петельку навколо основної. Тримаючи вийшла петлю за один кінець, оберніть другий основну частину волосіні 4-5 разів і просуньте всередину петлі. Потягніть за кінці і затягніть вузол. Намистина охоронить основну волосінь від тертя і прослизання вузла крізь поплавок. Прив'яжіть гачок з грузилом і снасть готова. Поплавок зможе спокійно рухатися в межах зафіксованого вузла.