Як визначити швидкість в інтернеті.

Є кілька питань, які з'являються у початківців користувачів ПК. Перше питання - як і у кого підключити інтернет, і другий - який вид інтернет-з'єднання вибрати, щоб отримати гідну швидкість. Існують способи, як визначити, яка у вас швидкість інтернет з'єднання. Це дозволяє дізнатися, в який час доби швидкість найвища, а також скільки часу буде потрібно, щоб скачати улюблений серіал.
Вам знадобиться
  • Спеціальні сайти для вимірювання швидкості інтернету онлайн.
Інструкція
1
Перший з існуючих методів - це використовувати спеціальні сайти, які визначають швидкість інтернет-з'єднання on-line. Для того, щоб зробити перевірку, потрібно просто набрати адресу одного з таких сайтів і він вам покаже всі необхідні дані у вигляді таблиці "результати тесту на швидкість інтернету" .При цьому дані будуть реальні, такі, які дійсно забезпечує ваш інтернет-провайдер. Адже для багатьох вже не є секретом те, що швидкість скачування може залежати ще й від ширини каналу ресурсу, з якого ви завантажуєте.
2
Для того, щоб отримати більш достовірні дані про перевірку, потрібно відключити всі програми, які можуть вплинути на сам результат перевірки. Це такі програми, як flashget, emule, reget і bittorrent. Так само і радіо, і інтернет-телебачення. Бажано тест повторити кілька разів - для більш точного результату. Складного нічого немає, зате дізнаєтеся реальні дані про вашому інтернет-з'єднанні.
3
Перед тим, як почати процедуру перевірки швидкості інтернету, потрібно вказати швидкість, заявлену провайдером - це потрібно для того, щоб порівняти реальну швидкість інтернету і обіцяну. Часу на перевірку потрібно дуже мало - всього 30 секунд. Цього цілком достатньо для визначення швидкості. Сайт повідомляє, скільки метрів він передав за ці 30 секунд і як визначив скорость.Как альтернативний спосіб можна використовувати спеціальні програми для перевірки швидкості інтернету - але це вже надлишки минулого, набагато простіше користуватися сайтами он-лайн для перевірки. Дані будуть більш точні, і ви будете знати, за яке час Ви зможете скачати фільм, улюблену пісню або картинку.
Корисна порада
Сервіси для визначення швидкості інтернету: http://2ip.ru http://spchat.ru