Як відрегулювати клапани на тракторі.

Бездоганна і надійна робота трактора залежить від правильної експлуатації і своєчасного догляду за його основними агрегатами і механізмами. Одним з найбільш відповідальних моментів в обслуговуванні техніки є регулювання клапанів двигуна і вала відбору потужності (ВВП). Для того щоб виконати настройку механізму належним чином, необхідно дотримуватися певної послідовності дій.
Вам знадобиться
  • - манометр;
  • - викрутка;
  • - набір гайкових ключів;
  • - щуп.
Інструкція
1
Для виконання регулювання клапанів вала відбору потужності на тракторі Т-150 вигвинтите пробку з кришки клапана включення і встановіть замість неї манометр.
2
Запустіть дизель і прогрійте рідину до температури 45 градусів, поперемінно включаючи і вимикаючи вал відбору потужності.
3
Загвинтите регулювальний гвинт клапана постійного тиску до позначки 1,6 МПа. Відповідним гвинтом відрегулюйте клапан на тиск 1,0 МПа. Після доведення цього параметра до потрібного рівня гвинти законтрите і опломбує.
4
Відрегулюйте довжину тяги, яка відповідає за управління муфтою редуктора валу відбору потужності. Встановіть довжину тяги так, щоб в крайній верхній точці важеля управління відповідний важіль редуктора упирався б в регулювальний гвинт.
5
У пускового тракторного двигуна марки П-23 для регулювання клапанів спочатку зніміть кришки люків клапанного механізму. Потім виверніть свічки. Обережно поверніть колінчатий вал за допомогою рукоятки, щоб на такті стиснення циліндра поєдналися мітка маховика і ризику на стінці люка. Тепер, обертаючи регулювальний гвинт штовхача, встановіть потрібний зазор (0,2-0,25 мм) і затягніть контргайку. Перевірте величину зазору.
6
У двигунів марок АМ-01, АМ-41 зазор між коромислом і стержнем клапана повинен дорівнювати 0,25 мм. Для регулювання зазору спочатку включіть декомпресійний механізм. Потім встановіть поршень першого циліндра у верхню мертву точку на такті стиснення; при цьому установча шпилька повинна збігатися з отвором маховика. Тепер вимкніть декомпресійний механізм.
7
При регулюванні клапанів двигуна Д-75 спочатку перевірте кріплення валиків і тяги механізму декомпресії. Зніміть кришку ковпака клапанного механізму. Переконайтеся в тому, що стійки коромисел і головки циліндрів надійно закріплені. Встановіть важіль декомпрессионного механізму в позицію, відповідну прогріванню. Повільно обертайте рукояткою колінчастий вал, щоб шпилька збіглася з отвором маховика на такті стиснення. Потім важіль встановіть в робоче положення і зробіть регулювання зазорів впускного і випускного клапанів.