Як прикрасити ялинку своїми руками.

Витончені ялинкові кулі, розписні дзвіночки, різнобарвна електрична гірлянда, червона зірка на верхівці - це так красиво, звично, але занадто традиційно. Пориньте у світ творчості і зробіть вашу ялинку унікальною, неповторною.
Інструкція
1
Зробіть паперові іграшки. Для виготовлення простих сніжинок, гірлянд і фігурок не знадобляться особливі таланти - достатньо лише вміти поводитися з ножицями і підключати фантазію. Сніжинки: визначте розмір готових фігурок, складіть аркуш паперу або серветку навпіл і гострими ножицями вирізуйте різні геометричні фігури в центрі і з боків. З щільного різнобарвного картону зробіть паперові ліхтарики - два або три гуртки з'єднайте між собою, прорізавши посередині дірочки. Гірлянду змайструєте з кольорового паперу або цукеркових обгорток - нанизати на нитку залишилися від солодкого бенкету кольорові папірці і закріпіть на ялинових гілках.
2
Розвісьте на ялинці їстівні прикраси. Великі цукерки в яскравій упаковці, круглі яблучка і мандарини, волоські горіхи в шарудить фользі, шоколадні фігурки казкових новорічних персонажів - підійде все, що можна закріпити на нитці і підвісити на ялинку.
3
переоформити бульбашки від ліків в ялинкові іграшки. У будь-якому будинку знайдеться кілька склянок від використаних лікарських препаратів - чим менше пляшечка, тим краще. Їх можна розписати, обмотати яскравими вовняними нитками, обліпити горошинами пінопласту, крупами, стразами або смужками кольорового паперу - на що вистачить уяви. Горлечко міцно обмотайте ниткою, закріпіть її і нехай ваші бульбашки знайдуть своє місце на новорічній ялинці.
4
Використовуйте шкаралупу або кульки для пінг-понгу. З круглих предметів вийдуть відмінні сніговики, пінгвіни, клоуни, рибки і інші елементи, які можна повісити на ялинку в якості іграшки. У кульках потрібно виконати отвори, протягнути в них нитку - їх розмалюйте маркерами, додайте деталі зі шматочків паперу і тканини. З яйця слід акуратно видути вміст і задекорувати аналогічно. Щоб крихкий матеріал не тріснув, прикріпіть порожнє яйце шматочком пластиліну до поверхні.
5
Зробіть «сніг». Окремі частини ялинових гілок прикрасьте штучним снігом - кілька голок змастіть клеєм і посипте крупинками пінопласту. Слідкуйте за тим, щоб «сніг» лежав природно і рівномірно (по центру ялинової лапки), і його не було надто багато.