Як облаштувати маленьку кухню. Як перевірити компресор холодильника.

Якщо у вас невелика за площею чи нераціональна по плануванню кухня (наприклад, вузька або Г-подібна) - не варто зневірятися. Якщо ви все ретельно сплануєте і скористаєтеся деякими хитрощами - то не тільки досягнете бажаного результату, але також заощадите час.
Інструкція
1
Облаштувати маленьку кухню допоможе правильний вибір меблів. Краще якщо вона буде вбудовуваною. Правильно підібравши меблі, ви вирішите основну проблему на маленькій кухні.
2
Приділіть окрему увагу розташуванню робочої поверхні. Якщо вона складається з двох-трьох частин - розташовуйте їх спільно. Постарайтеся не розривати її високими предметами меблів або техніки (серванти, холодильники). Ця площа - найважливіша на кухні. Тому високим предметам відведіть місце по краях.
3
Особливу увагу вимагає холодильник. Підберіть низьку його модель. Це дасть можливість раціонально використати його верхню поверхню як робочу.
4
Обідній стіл розмістіть недалеко від вікна. Бажано вибрати стіл з відкидними деталями, тоді ви зможете при необхідності розширити його площу. Дуже популярний варіант для маленьких кухонь - стіл на коліщатках.
5
Замініть відкриваються дверки шафок розсувними, так ви отримаєте ще трохи вільного простору.
6
Якщо ви шанувальник швидкої їжі, і часто користуєтеся мікрохвильовою піччю, то закріпіть її на стіні за допомогою спеціального кронштейна.
7
На маленькій кухні нічого зайвого не має бути. Безжально розлучайтеся з речами, які не використовуєте. На кухні повинні бути ті предмети, які дійсно необхідні і радують ваше око.
8
Кольорове оформлення кухні також має величезне значення. Щоб облаштувати маленьку кухню, вибирайте при оформленні світлі кольори. Вони будуть оптимальні, до того ж візуально збільшать площу приміщення.
9
Що стосується освітлення, то яскравий верхнє світло візуально збільшить простір невеликої кухні.
10
Проявляйте фантазію при оформленні. На кухні ви проводите значну частину життя, тому все має бути зручним і комфортним для вас, незалежно від того, маленька ваша кухня чи ні.
Зверніть увагу
При плануванні необхідно враховувати простір, необхідне для відкривання нижніх і верхніх шаф, двері холодильника і іншого.
Корисна порада
малогабаритних кухню краще не обставляти стандартної меблями. Вона громіздка і займає багато місця. Обідня зона в будь-якому випадку буде конкурувати з зоною для приготування їжі. На що звернути увагу при облаштуванні маленької кухні? На вибір матеріалів і кольору. Краще використовувати світлі і нейтральні відтінки, глянцеві і скляні поверхні, світлу і максимально просту меблі.