Як відшліфувати пластик.

Полімерна глина в руках винахідливого дивака може приймати різні форми. Популярними стають прикраси, зроблені з нього, різні аксесуари, які чудово розбавляють загальний декораторський фон. Пластик - річ податлива, поки він не застиг. Будь вада заготовки сприяє появі шорстких поверхонь, які не дуже приємні на дотик. Що ж робити, якщо ви витратили велику кількість часу на виготовлення прикрас з пластику, а вони вийшли не такими гладкими, як хотілося б?
Інструкція
1
Відшліфуйте ваше виріб. Помістіть заготовку у воду на 10-15 хвилин. Підберіть наждачний шкірку, яка має маркування, роздільну її використання у воді. Потріть виріб, не виймаючи його з води. Довго терти на одному місці не потрібно, пластик - річ ніжна, подряпини утворюються в два рахунки. Кругові рухи і постійна зміна шкурки допоможуть позбутися від будь-яких нерівностей на поверхні виробу.
2
Якщо у вас є необхідність відшліфувати дрібні деталі, наприклад, намистини, скористайтеся полірувальними блоками, які використовують в манікюрі.
3
Використовуйте спеціальні рідини для шліфування - вони, як правило, продаються в магазинах запчастин і називаються «Поліроль». Перевагу віддайте матеріалами з восковим компонентом, вони довше тримаються на поверхні. Додавайте ці суміші на вирівняні поверхні пластика і втирайте легкими круговими рухами. Склад заповнить мікротріщини і дасть поверхні приємний блиск. Проте серйозні подряпини ці суміші, звичайно, не приховають.
4
Для обробки великих поверхонь пристосуйте поролонові листи, якими шліфують корпус автомобіля. Знайти їх не складно, в будь-якому спеціалізованому магазині можна купити їх за подібною ціною. Для зручності роботи візьміть полірувальну машину і заміряйте розмір її голівки, яку попередньо зніміть. За мірками виріжте диск з поролону і приклейте його на машину. Запустіть апарат і пройдіться по всій поверхні пластика, звертайте увагу на те, щоб поролон не розв'язався, інакше замість блиску ви отримаєте подряпини.
5
У промислових умовах використовуйте шліфувально-калібрувальні верстати. Ними часто обробляють деревину, але вони відмінно справляються і з пластиком, і з оргстеклом.
6
Наші пращури шліфували будь-яку прикрасу за допомогою килимового покриття. Як знати, може бути і пластик, який із зусиллям потерли про старий килим, заграє новими блиском.