Як навчитися танцювати весільний вальс.

Танець - одне з найбільш виразних засобів передачі емоцій і почуттів. У танці людина легше розкриває свої підсвідомі бажання і наміри, висловлюючи себе через рухи, дотики, темп. Уміння виконувати навіть нескладні танцювальні номери цінується як жінками, так і чоловіками.
Інструкція
1
Оскільки весільний вальс є одним з ключових моментів урочистості одруження, постарайтеся підготуватися до нього заздалегідь. Навчитися танцювати вальс можна і за один вечір перед весіллям, але навряд чи у вас буде достатньо вільного часу і сил навіть за тиждень до свята. Не забувайте про те, що хвилювання в останні дні перед весіллям, швидше за все також буде заважати вашому навчанню.
2
Переконайтеся, що у вас в запасі достатньо часу для репетицій весільного вальсу. Для того щоб навчитися танцювати вальс, добре вивчити всі рухи, акуратно їх виконувати, вам необхідний хоча б місяць, а краще два місяці перед торжеством. Оскільки вальс є парним танцем, вирішите разом з партнером (майбутньою дружиною або чоловіком) де саме ви будете проводити репетиції, а також в який час, зручний вам обом. Якщо ваш партнер вміє танцювати вальс, попросіть його або її навчити вас.
3
Якщо ви і ваша друга половина не впевнені у своїх силах, спробуйте знайти в інтернеті відеоролики з уроками танців. Спочатку вивчіть свою партію, потім вставайте в пару з партнеркою або партнером і танцюйте разом. Не забувайте і про простір, який необхідно для танцю. Якщо ви репетируєте в квартирі, постарайтеся прибрати зайві меблі з кімнати, в якій будете танцювати (стільці, крісла, тощо.).
4
Спробуйте навчитися танцювати вальс, звернувшись в школу танців. Переваги навчання весільному танцю в школі включають в себе як наявність досвідчених викладачів, так і можливість репетицій в залі. Такі зали обладнані необхідною музичною апаратурою і великими дзеркалами для того, щоб ви могли бачити себе у танці. Від вас вимагається принести на перше заняття музичну композицію, під яку ви будете виконувати свій перший танець, а також відповідне взуття - для дівчини туфлі на підборах або шпильці, для молодої людини класичні туфлі з невеликим каблуком (бажано репетирувати в тому взутті, яку ви будете носити на весіллі).
5
Щоб ваш весільний вальс був більш яскравим і незабутнім, попросіть викладача включити в танець додаткові руху. Наприклад, на самому початку танцю можна піти назустріч один одному з різних кінців залу, як би розігруючи першу зустріч. В кінці танцю наречена може покружляти навколо стоїть на одному коліні нареченого, а потім присісти на нього, обійняти і поцілувати.
Зверніть увагу
Уважно поставтеся до елементів весільного одягу. У танці можна легко наступити на поділ сукні нареченої (особливо якщо воно довге), тому заздалегідь проведіть кілька репетицій з криноліном або спідницею, яка буде вдягатися під сукню.
Яке ж весілля обходиться без вальсу . Деякі молодята соромляться танцювати на власній весіллі, боячись здатися невмілими або незграбними. І даремно! У вальсі немає нічого складного, потрібно тільки відчувати партнера, вміти вести або бути відомою.
Вам знадобиться
  • - зручне взуття
  • - терплячий партнер
  • - правильна музика (3/4 такту)
Інструкція
1
Існує два основні різновиди вальсу - повільний і віденський. Освоївши перші кроки, ви зможете повільно кружляти в танці, після чого можна буде переходити до крутінню під знамениті «Дунайські хвилі».
2
Прийміть правильну позицію. Партнер повинен витягнути в сторону ліву руку, яку партнерка вільно накриває своєю правою рукою, а лівою обіймає плече партнера. Партнер, в свою чергу, обіймає правою рукою партнерку за талію. Спини у обох повинні бути рівними, підборіддя підняті і спрямовані трохи вбік.
3
Уявіть, що у вас під ногами знаходиться уявний чотирикутник. Синхронно переступаючи, повільно обійдіть його по периметру.
4
Черговість кроків для партнера: - крок правою ногою вперед-крок лівою ногою в сторону-приставити праву ногу до левой- крок лівою ногою назад-крок правою ногою в сторону-приставити ліву ногу до правої.
5
Черговість кроків партнерки: - лівою назад- правою в сторону-ліву ногу до правой- праву вперед-ліву в сторону-праву ногу до лівої.
6
Перші кроки краще тренувати без музики, щоб вона не збивала вас з вашого власного ритму.
7
Коли рухи стануть виходити, включайте музику і продовжуючи рухатися в такт їй.
Корисна порада
Зважившись почати кружляння, попередьте партнерку легким потиском руки, щоб для неї це не стало несподіванкою.