Як зшити одяг для песиків.

Багато власників породистих собак знають, що взимку виходячи зі своїм улюбленцем на прогулянку, важливо подбає про те, щоб ваш вихованець не замерз. Дрібні, а так же гладкошерсті породи собак найбільш чутливі до холоду. У зоомагазинах можна побачити величезний вибір різного одягу для собачок, але і ціни на такий одяг деколи бувають дуже високі. А вподобаний комбінезон може і зовсім не підійти за розміром. Тому набагато вигідніше і зручніше зшити одяг самому.
Вам знадобиться
  • - нашийник;
  • - форма;
  • - сантиметр;
  • - булавки;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - застібка;
  • - нитки і голка.
Інструкція
1
Одягніть на собаку нашийник і виміряйте за допомогою сантиметра відстань від нього до хвоста тварини. Отримане число поділіть на вісім і запам'ятайте його.
2
Тепер на міліметровому папері расчертите однакові квадратики точно так само як показано на малюнку. Розмір одного квадратика має дорівнювати числу, яке у вас вийшло при діленні. Перемалюйте на накреслені квадратики пропоновану викрійку і виріжте її.
3
Акуратно прикладіть вирізану викрійку до собаки і подивіться, чи всі сходиться. У випадку якщо вона замала, запам'ятайте місця, в яких потрібно буде трохи додати. Для зручності можете розрізати викрійку на дві частини.
4
Розкладіть вирізаний примірник на тканини і акуратно обведіть його крейдою. Для додавання додаткових сантиметрів розтягніть частини викрійки на необхідну вам кількість сантиметрів.
5
Якщо у вашої собаки широкі груди, то на передній частині грудей додайте невелику смужку рівну декільком сантиметрам. Після того як ви закінчите з додатками, розкроїте обидві частини.
6
Перенесіть всі виточки на другий примірник. Для цього як слід обведіть їх крейдою, акуратно прикладіть обидві частини (стежте, щоб виворіт була всередині) і гарненько постукайте долонею в тому місці, де знаходиться витачка.
7
Візьміть старий нашийник і обшийте його невеликий смужкою тканини. Тільки залиште кінці нашийника, щоб його можна було вільно застібати. Тепер пришийте цю смужку до тканини на тому місці, де буде шия собаки. Змітайте шви і виточки разом. На животі при бажанні можна додати смужку тканини, яка з'єднає знизу обидві деталі майбутнього комбінезона. Це добре підійде для тих, хто робить одяг собаці на виріст.
8
Прострочіть всі деталі з'єднань. Будьте уважні на передніх лапках. Щоб тканина не почала утворювати зборки, зробіть невеликий надріз в округлому місці.
9
Приміряйте на собаку те, що у вас вийшло. Подивіться, в яких місцях буде необхідно прибрати зайву тканину, а в яких додати. Там, де вашому собаці завелике, зробіть невеликі складочки або обріжте непотрібну довжину.
10
Вставте в рукава гумку. Щоб її було легше вставляти, скористайтеся шпилькою. Крім цього гумку можна вставити відразу і строчити рукава вже разом з нею.
11
Виберіть застібку можна використовувати гудзики, блискавку, кнопки або липучки. Акуратно пристрочите її до комбінезону. Якщо це блискавка, гарненько пришити її кінці, інакше бігунок зможе зіскочити. Якщо це гудзики, стежте, щоб петельки відповідали розмірам самих гудзиків, інакше ви або не зможете застебнути їх, або вони постійно будуть розстібатися.
12
Знову надіньте одяг на собаку і відміряйте те місце, яким собака буде ходити в туалет. Акуратно відріжте в цьому місці тканину і ушийте невелику гумку. Таким чином, тканина підтягнеться і ляже щільно на тіло собаки.
Корисна порада
Проявіть свою фантазію при оздобленні комбінезона. Можна нашити різних кишеньок, гудзиків або малюнків або вишити візерунок з бісеру і намистин.