Як носити сапфір.

Сапфір є унікальним каменем не тільки завдяки своєму вмінню захищати від негативного впливу чорної магії, але й тому, що володіє незвичайною красою. Той, хто вибирає сапфір, демонструє бездоганний смак.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що камені в прикрасах краще виглядають влітку, так як вся принадність сапфірів здатна проявитися під сонячними променями, зимовий гардероб можуть тонко доповнити сережки з сапфірами з білого золота. В теплу пору року бажано носити сапфіри, оправлені в червоне або жовте золото.
2
Одним з найважливіших аксесуарів вважаються сережки, оскільки вони обрамляють обличчя. Маленькі сережки-гвоздики з сапфірами будь-якого кольору є класикою. Це безпрограшний варіант, вони підходять як до вечірньої сукні, так і до хуліганської майці і джинсам.
3
Тим дівчатам, які хочуть створити запам'ятовується образ, треба зупинити свій вибір на великих сережках з підвісками. Сьогодні найактуальнішими вважаються сережки з каменями з різних мінералів. Красиво виглядають сапфіри в поєднанні з смарагдами. Якщо до сережках додається браслет, він повинен бути лаконічним за дизайном і таким же кольоровим, як сережки.
4
Прикраси з синього сапфіра в обрамленні білого золота або срібла взимку відмінно підходять до всіх відтінків сірого, особливо, якщо очі жінки блакитного кольору. Влітку прикраси з сапфірами, а вони бувають не тільки синього, а й багатьох інших квітів, в тому числі безбарвними, можна носити з білими, кольоровими і будь-якими одноколірними сукнями, кофточками і сарафанами. Але найкраще вони підходять до вечірніх нарядів, не важливо, чи зима це чи літо.
5
Зазвичай дорогоцінні камені більше підходять людям більш старшого віку, але молодим дівчатам варто носити прикраси з сапфіром, він «навчить» їх бути добрими і поблажливими, допомагати нужденним, стримувати негативні емоції і просто любити людей.
Корисна порада
Коли сімейна пара святкує золоте весілля, це означає, що вони прожили разом 50 років. А ті, хто провів під одним дахом 45 років, святкують так звану сапфірове весілля. Не дивно, що символом такого весілля є сапфір - дорогоцінний камінь, який є різновидом корунду. Зрозуміло, що на жінці в цей день повинен красуватися цей «божественний» камінь у вигляді кільця або сережок. Чоловікові також до обличчя буде великий золотий перстень з сапфіром.