Як кинути курити остаточно.

Більшість людей, що палять по кілька разів кидають це згубне заняття, але не утримуються від спокуси закурити за чашкою ароматної кави або в компанії кращих друзів. Кожна спроба не тільки приносить гіркоту розчарування, але й колосальний досвід, який наближає до перемоги над курінням.
Інструкція
1
Повірте в свої сили, в те, що ви зможете кинути палити. Згадайте найскладніші ситуації в житті, з якими вам вдалося впоратися. Це допоможе вам усвідомити, що у вас достатньо сили волі і рішучості, щоб кинути палити.
2
Не використовуйте фразу «Я кидаю курити», краще говоріть «Я більше не хочу палити», адже саме таке формулювання дозволяє правильно налаштуватися психологічно.
3
Спробуйте скласти свій власний план боротьби з цією згубною звичкою. Візьміть чистий аркуш паперу і напишіть причини, що спонукали вас кинути палити. Щодня перечитуйте цей список.
4
Заручіться підтримкою близьких вам людей, попросіть їх бути більш терпимими по відношенню до вас. Попередьте своїх рідних, що ви збираєтеся розлучитися з шкідливою звичкою, тому напевно станете більш дратівливим.
5
Проконсультуйтеся з досвідченим лікарем з приводу відмови від куріння. Отримана від нього підтримка напевно подвоїть шанси на успіх.
6
Почніть щодня робити гімнастику, ходити в спортзал або просто прогулюватися на свіжому повітрі. Фізичні навантаження вас не послаблять, але і швидше виведуть з організму токсини.
7
Щодня робіть дихальні вправи тривалістю 3-5 хвилин. Для цього якомога повільніше вдихніть носом, на кілька секунд затримайте дихання і повільно звільніть легкі видихом через рот. Такі вправи краще робити із закритими очима, уявляючи, як ви перестаєте бути курцем.
8
Пам'ятайте, що кількість сигарет необхідно зменшувати поступово. Для цього плануйте кількість викурених сигарет, обмежте їх покупку, частіше роздавайте свої сигарети.
9
Знайдіть партнера - іншого мріє кинути палити людини. Допомагайте і підбадьорюйте одне одного, шукайте у партнера підтримки, коду відчуваєте, що не зможете витримати цей процес.
10
Після того як ви розлучитеся з останньою сигаретою, почніть відзначати круглі дати на шляху до здоров'я. Через тиждень - сходіть в кафе, через дві - в кіно, через місяць - порадуйте себе якимось подарунком.