Як навчитися мало їсти.

Головною проблемою на шляху до зниження ваги є зменшення обсягу щодня їжі, що з'їдається. Людині, що звикла до поїдання повних тарілок перших, других і третіх страв не просто схуднути, навіть сидячи на найефективнішою дієті.
Інструкція
1
Запам'ятайте основне правило: для ситості людині досить з'їдати невелику порцію їжі, обсягом не більше 400 мл. Незалежно від виду їж хліба (суп, гарнір, салат і т.д.), її кількість не повинна перевищувати даного показника. Крім цього не забувайте, що шлунок в нормальному стані за розміром дорівнює вашому кулаку. Тому саме такий за обсягом і повинна бути порція їжі у вашій тарілці.
2
За один прийом не вживайте їжі більше, ніж вміщається в одну стандартну миску. Приготуйте одну тарілку потрібного обсягу або кілька маленьких, сумарний обсяг яких не перевищує 400 мл.
3
Скоротіть інтервал між трапезами до трьох годин, їжте частіше, але менше.
4
Нормалізуйте свій раціон, підберіть продукти, максимально відповідні до вашого способу життя.
5
Перед кожним прийомом їжі, незалежно від передбачуваного обсягу порції, випивайте склянку негазованої води. Рідина заповнить ваш шлунок, що прискорить наступ почуття ситості. Заведіть собі особливий красивий глечик, щоранку, наливаючи в нього чисту воду, подумки налаштовуйтесь на скорочення обсягу порцій. Воду пийте з найкрасивіших чашок або прозорих склянок, маленькими ковтками.
6
Кожний прийом їжі починайте з яблука, що поліпшує секрецію шлунка, і частково заповнює його обсяг, залишаючи менше місця для калорійної їжі. Крім того, в яблуках міститься багато такої необхідної кишечнику клітковини. В обід привчіть себе замінювати половину порції салатом зі свіжих овочів, наприклад, з капусти з морквою.
7
Довго не сидите за столом зі смачними стравами. При цьому готуйтеся до кожного прийому їжі - святково одягайтеся, прикрашайте стіл. Їжте не поспішаючи, невеликими порціями, обов'язково в хорошому настрої.
8
Припиніть дивитися телевізор на кухні, оскільки під час перегляду захоплюючій передачі або фільму ваші руки будуть мимоволі тягнутися до їжі, а мозок не буде контролювати цей процес.
9
Накладайте порцію їжі, яку ви плануєте з'їсти. Ні в якому разі не беріть добавку.
10
Після їжі відразу ж перемикайте свою увагу на захоплююче заняття, що дозволяє забути про смакоті, які залишилися на кухні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gVEspglwvTo