Як назвати фірму таксі. Як назвати фірму приклади.

Сьогодні реклама відіграє дуже велику роль на ринку споживання. Як би не говорили люди, що вона в даний час занадто нав'язлива і навіть агресивна і що вони їй не дуже довіряють, практика показує, що рекламовані товари та послуги користуються великим попитом у порівнянні з тими, що не миготять в рекламних роликах, вуличних розтяжках і банерах. До реклами таксі це відноситься повною мірою, і у виграші залишається той, хто придумав вдалу назву своїй фірмі приватного візництва.
Інструкція
1
Спробуйте скласти слово - абревіатуру вашого імені та прізвища або імені співзасновників. Так чинять багато. Обов'язкова умова при цьому - абревіатура повинна бути красивою, звучною і не нести двоякого сенсу (приклад того, як не треба називати свою фірму: Таксі-дуро - від Дубровіна роман, Таксі-КRЕТіNОFF - від Кретьєна і Новіков). А ось приклади вдалих абревіатур, утворених від імен та прізвищ: Таксі-дром - від того ж Дубровін роман, НОКРЕТ-таксі - від Новіков і КРЕТов.Можете залучити до розробки назви друзів, членів сім'ї, колег. Варіантів буде стільки, що вибрати щось відповідне буде непросто, але шанси дуже великі.
2
Якщо ви заздалегідь хочете сповістити потенційного пасажира про високу якість ваших послуг, назвіть фірму таксі так, щоб назва асоціювалося у нього на підсвідомому рівні з чимось бездоганним і не викликає сумнівів. Наприклад, «П'ять зірок», «Преміум», «Еліт» і т.п.Еслі ваше кредо - швидкість обслуговування, то це поняття і включите в назва: Такси-МИГ, Таксі-СТРЕЛА, «Швидкість», «Блискавка», «Прискорення» і т.п.
3
Погортайте російсько-англійський (або будь-який інший) словник. Там ви можете знайти дуже багато коротких і звучних назв для вашої фірми таксі. Наприклад, «Taxofly» (Таксофлай), де fly - літати або муха, VIT (абревіатура від Very Important Taxi - дуже важливе таксі), Prime або Premier (перший), RIDE (їзда, поїздка) і т.п.
4
Якщо ви згодні з твердженням «Як ви човен назвете, так вона і попливе», а ще трошки забобонні, то дайте вашій фірмі таксі оптимістичне і багатообіцяючу назву. «Фортуна», «Вікторія», «Успіх», «Добрий шлях» і т.д.
5
Трохи ризикований, але при дотриманні розумності і коректності безпрограшний варіант: спробуйте трохи спотворити назву відомого бренду. Наприклад, є «Лукойл», а є «Луколі». Ніяких порушень прав первообладателя, а спотворений бренд працює. Випишіть для себе перелік брендових назв, відомих всьому світу, і проявіть кмітливість. Може вийти щось на кшталт «таксани», «Форбокс» і т.д.
6
Якщо нічого вартого в голову не приходить або просто немає часу на пробудження фантазії і очікування музи, вдамося до послуг неймери - фахівця, який якраз і займається розробкою назв і слоганів для різних компаній. Зверніться в рекламне агентство або пошукайте в інтернеті неймери-фрілансера. Звичайно, доведеться розщедритися, зате є шанс отримати звучне і такого назва фірми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=87nj-NAhkaA
Корисна порада
Коли вдала назва фірми, на ваш погляд, придумано, протестуйте його на своїх знайомих. Може трапитися, що вам назва сподобалася, але у оточуючих воно викликає абсолютно негативне сприйняття. В цьому випадку краще не турбуватися і не сперечатися, а продовжити пошуки імені.