Як вибрати вхідні металеві двері. Як відрегулювати залізні двері.

Для багатьох покупка вхідних дверей обходиться у велику суму, і невдалий вибір - це даремно витрачені гроші. Далеко не кожному по кишені часто міняти двері, тому, щоб правильно вибрати вхідні двері, яка буде надійно захищати ваш будинок від будь-яких неприємностей, потрібно знати наступний ряд характеристик.
Інструкція
1
Конструкція двері.Етот фактор є першочерговим при виборі вхідних дверей. Необхідно звернути увагу на товщину сталевих пластин і їх кількість. Як мінімум, двері повинні мати 2 листа і сталь товщиною в 1,5 мм. Інакше будь-який підліток, взявши в руки лом, зможе відігнути пластини. Але сталеві листи поодинці не зроблять двері надійніше, тому вони повинні бути прикріплені до вертикальних або горизонтальним ребрах жорсткості. Чим більше ребер, тим якісніше і надійніше буде двері.
2
Петлі.Дверние петлі можуть бути двох видів: зовнішні і приховані. Перевагою прихованих петлею є те, що їх неможливо спиляти. Якщо ви вибрали зовнішні петлі, переконайтеся, що вони мають протизнімні штирі. Навіть якщо петлі спиляють, ваші двері залишиться неприступною.
3
Замок.Оптімальное кількість замків - два. Якщо ви хочете встановити максимально надійний захист, необхідно вибрати двері, в якій є нічні засувки, замикаються зсередини. Також важливо те, щоб замки були різних систем - це значно підвищить надежность.Для зручності ви можете купити замки з можливістю перекодування. За допомогою спеціального ключа ви можете перекодувати замок, і втрачені ключі не зможуть відкрити ваші двері.
4
Глазок.Следует підібрати вічко, який забезпечуватиме максимальний огляд - це в рази підвищить вашу безпеку.
5
Тепло- та звукоізоляція.Входная двері повинна не тільки забезпечувати безпеку, але і зберігати затишок і тепло вдома. Між сталевими пластинами обов'язково повинен бути якісний ущільнювач - він зробить вашу двері тепло- і звуконепроникній. Також з боків двері повинні бути встановлені спеціальні магнітні ущільнювачі, вони зроблять закриття двері щільним і м'яким.