Як налаштувати ммс на Nokia.

ММС - це послуга, що дозволяє абонентам стільникових операторів обмінюватися мультимедійними повідомленнями. За допомогою неї ви можете відправляти друзям зображення, відео- та аудіофайли і навіть деякі програми.
Вам знадобиться
  • - телефон Nokia;
  • - сім-карта.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модель вашого телефону включає таку опцію, як «передача ммс». Для цього ви можете ознайомитися з інструкцією, що додається до вашого телефону. Якщо з якої-небудь причини вона відсутня - знайдіть в інтернеті модель вашого телефону і подивіться інформацію про нього. Також ви можете подивитися і в самому телефоні. Для цього зайдіть в меню телефону, клікніть на вкладку «Повідомлення».
2
Потім налаштуйте пристрій на передачу і прийом мультимедійних повідомлень. Для цього зателефонуйте на лінію обслуговування абонентів вашої стільникової компанії і зв'яжіться з оператором («МТС» - 0890, «Мегафон» -0500). Назвавши модель телефону, ви отримаєте налаштування у вигляді повідомлення, які потрібно буде просто зберегти і активувати.
3
Також ви можете скористатися інтерном. Для цього зайдіть на офіційний сайт вашої стільникової компанії, послугами якої ви користуєтеся. Знайдіть вкладку «ММС», і подивіться параметри налаштувань. Потім зайдіть в меню вашого телефону, клікніть на вкладку «Параметри» або «Настройки». Знайдіть пункт «Конфігурація», натисніть «Додати» і внесіть всі налаштування, які вказані в інтернеті.
4
Для того щоб активувати настройки, зайдіть в меню телефону. Знову виберіть пункт «Параметри» або «Настройки». Потім знайдіть вкладку «Телефон» або «Пристрої», виберіть «Конфігурація». Натисніть на потрібний вам параметр, який зазвичай названий найменуванням вашого стільникового оператора, наприклад, MTS-MMS, Megafon-MMS, і зробіть його активним.
5
Для того щоб отримувати і передавати мультимедійні повідомлення, налаштуйте та інтернет. Для цього ви також можете отримати настройки, зателефонувавши на лінію обслуговування абонентів, або за допомогою офіційної сторінки вашої стільникової компанії в інтернеті.
6
Для того щоб налаштувати ммс, ви можете також звернутися в найближчий офіс вашого стільникового оператора. Не забудьте взяти з собою стільниковий телефон і сім-карту.