Як бронювати плівкою. обтяжка карбоном.

Сучасні технології дозволяють підвищити міцність автомобільного скла шляхом бронювання їх плівкою. Застосовувані при цьому плівки повністю прозорі і можуть наклеюватися разом з тонуючими плівками. Технологія обклеювання доступна для виконання своїми силами.
Вам знадобиться
  • - ручний обприскувач-пульверизатор;
  • - пластмасовий тримач з гумовим двірником для миття скла;
  • - сталевий скребок для видалення зі скла різних забруднень;
  • - розкрійний ніж;
  • - витримка-шабер;
  • - інсталяційний розчин;
  • - бронююча плівка
Інструкція
1
Розкроїте плівку на рівному столі. Для полегшення процесу використовуйте пристрій для розмотування рулонів. Листи плівки вирізайте строго за розмірами стекол розкроювальному ножем з використанням косинця і лінійок. Зазор між рамою і краєм покриття повинен бути не більше 3 мм. При проведенні операції позначайте кожен лист плівки у відповідності зі схемою розташування стекол.
2
Зволожите скло, а потім очистіть його, застосовуючи потрібні інструменти. Обполосніть очищене скло водопровідною водою і видаліть воду склоочисником на пластмасовому тримачі. За допомогою обприскувача нанесіть на скло інсталяційний розчин, після чого повністю видаліть його зі скла. Переконайтеся, що на його поверхні не залишилося води, бруду і пилу, просушіть скло.
3
Не забудьте видалити зі скла старе плівкове покриття. Для цього, починаючи з верхнього кута, відклейте сталевим скребком стару плівку і, утримуючи її за ріг, зніміть її. Залишки клею очистіть сталевим скребком і проведіть повну очистку та промивку скла за наведеною методикою.
4
Установку плівки проводите разом з помічником. Нанесіть обприскувачем на скло спеціальний установчий розчин. Не знімаючи адгезионную плівку, прикладіть лист відповідно до нанесеної маркуванням до скла, розправте його і уточніть розкрій. Зніміть плівку зі скла і видаліть залишки установочного розчину.
5
Знову зволожите скло настановним розчином. Зніміть з клейового шару плівки адгезионное покриття. Для цього спочатку відшарувалася його з одного з кутів, зволожите відкрився клейовий шар настановним розчином і почніть видаляти покриття. При цьому постійно обприскуйте клейовий шар настановним розчином, щоб тимчасово нейтралізувати схоплює дію клею. Розчин розпилювати рівномірно, на відстані 30 см від клейового шару. Віддалене адгезионное покриття викинете. Не залишайте його на підлозі.
6
Переконайтеся, що скло і клейовий шар плівки повністю покриті настановним розчином. Поверніть плівку клейовим шаром до скла і наблизьте її до нього, утримуючи за верхні кути. Не торкайтеся плівкою рами стекол. Зафіксуйте верхні кути плівки на склі і розподіліть її так, щоб була повністю покрита вся поверхня скла. Будьте уважні на краях: зазор між рамою і покриттям не повинен бути більше 3 мм.
7
Акуратно розправте двірником плівку на склі, уникаючи утворення повітряних бульбашок і лінз. Нанесіть інсталяційний розчин на наліплену плівку. Вичавкою-шабером зафіксуйте центральну частину плівки на склі, використовуючи 2-3 коротких руху.
8
Встановіть вижимку-шабер під кутом 45 градусів до скла. Різкими короткими рухами притисніть покриття, починаючи з центральної частини і пересуваючи вижимку горизонтально до краю аркуша. Кожен рух шабера починайте з місця, де плівка вже притиснута. Ретельно перевірте, щоб розчин був видалений з-під плівки, звертаючи увагу на краю. Паперовою серветкою промокніть краю. Відійдіть на відстань 2 м від скла і ще раз оцініть роботу. Помітивши дефекти, негайно виправте. Повний термін сушіння плівки - 7 діб.
Зверніть увагу
Установку зволоженою плівки на скло проведіть не більше ніж за 3 хвилини.
Корисна порада
Перед початком обклеювання зволожите водою і обприскувачем повітря в приміщенні.