Як відновити дані, видалені з корзини.

Якщо ви випадково видалили потрібні дані з кошика, то, цілком імовірно, ви зможете їх повернути, скориставшись для цього спеціальними утилітами, які працюють як з жорсткими дисками, так і зі знімними носіями.
Вам знадобиться
  • - програма Handy Recovery.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму для відновлення видалених даних. Таких програм дуже багато, але більшість з них зроблені за принципом Handy Recovery. Вона має пробний період дії, тому вам не обов'язково купувати ліцензію для одноразового її використання. Завантажити її ви можете за наступним посиланням http://www.izone.ru/disk/recovery/handy-recovery.htm.
2
Після інсталяції Handyrecovery або будь-який інший програми, яку ви обрали для відновлення видалених даних, запустіть її і виберіть диск або його розділ, з якого файл був видалений. Натисніть на кнопку «Аналізувати диск» і почекайте якийсь час, поки система зробить потрібні дії по збору відомостей про файли. Якщо потрібно, в параметрах вкажіть файлову систему.
3
Після виведення даних на екран відфільтруйте результати, натиснувши відповідну піктограму на верхній панелі Handyrecovery. Найкраще не вказувати у фільтрі назви файлів, оскільки, як ви самі можете бачити в лівій частині екрана, директорії і файли відновлюються з абсолютно іншим присвоєним ім'ям. Найкраще встановіть пошук по розширенню файлу, за його типу, розміру та іншим параметрам, доступним у вашій програмі. Виконуйте пошук тільки по виділених файлів, щоб відкинути існуючі з результатів. Застосуйте фільтр.
4
Перегляньте залишилися директорії в дереві папок ліворуч. Перевірте зміст кожної з них, оскільки назви були змінені. Клацніть по кожному файлу і перегляньте його в спеціальному вікні у правій нижній частині екрана. Там же ви можете відтворити його, якщо це аудіо- або відеофайл.
5
Прочитайте про можливості його відновлення. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Відновити». Після цього почекайте якийсь час, а потім відкрийте папку Recovered Files на локальному диску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zh83M2X9Jxc
Корисна порада
Використовуйте дану програму навіть після повного форматування диска.