Як робити ламінування.

Якщо ви дуже хочете відростити собі шикарну довгу шевелюру, але ваші ламкі і посічені волосся вам заважають, вашим порятунком може стати процедура ламінування волосся. Ця ж процедура допоможе повернути вашим тьмяним і сухим волоссю здоровий блиск або додати вашій зачісці потрібний обсяг в тому випадку, якщо у вас тонкі і рідке волосся.
Інструкція
1
Для отримання максимального ефекту від ламінування вам слід попередньо обстригти посічені кінчики волосся, тому як вони вже не піддаються відновленню. Також потрібно провести процедуру лікування волосся. Тільки після цього волосся можна ламінувати. Звичайно, можна зробити ламінування і без попередньої підготовки. Волосся дійсно стануть більш м'якими і слухняними, але їх ламкість знизиться лише незначно, та й бажаного блиску волосся ви не отримаєте. Справа в тому, що січуться кінці будуть і далі руйнувати структуру волосся.
2
В процесі процедури ламінування на волосся наноситься спеціальний склад. Потім на голову надівається поліетиленова шапочка, після чого потрібно 20 хвилин просидіти під лампою-сушкою. Ламінат за цей час повинен застигнути (волосся при цьому стануть твердими). Потім склад змивається і проводиться закріплення.
3
Ламінування волосся можна зробити і самостійно в домашніх умовах, якщо придбати спеціальний склад для ламінування. Для цього добре вимийте волосся, потім нанесіть на них інтенсивну відновлює маску. Маска повинна містити в своєму складі протеїни (кераміди або кератин). Після нанесення маски добре укутайте волосся на 30 хвилин.
4
Далі після маски не зайвим буде нанести на ваше волосся кератин або комплекс з мінералами. Можна скористатися для цього зміцнювальними складами для волосся в ампулах, що продаються в аптеках. Після нанесення поживних складів промийте волосся теплою водою, а потім трохи їх підсушіть.
5
Тепер нанесіть на волосся склад для ламінування, при цьому відступаючи 0,5 см від коренів волосся. Ви можете наносити склад за допомогою пензлика або потихеньку виливати безпосередньо з пляшки. Розподіливши ламінат по поверхні волосся, залиште його на 20 хвилин, потім прогрійте феном протягом ще 20 хвилин. Вам залишилося просто змити склад водою і нанести на волосся кондиціонер для волосся.
Процедуру ламінування бажано робити в салоні краси. Для оптимального ефекту майстер протестує стан вашого волосся, підбере потрібні кошти, визначить час витримки і т.д. Однак процедура ламінування далеко не дешева (40-100 доларів). Тому, як альтернативний варіант, можна освоїти технологію ламінування самостійно і провести її в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ламінування волосся, яке на заході не в дивину, у нас з'явилося відносно недавно. Якщо коротенько, то це технологія догляду за волоссям, при якій на волосся наноситься спеціальний склад, який утворює тонку захисну плівку. Після цієї процедури волосся стає гладкими, блискучими, здоровими і доглянутими, більш об'ємними.
2
Найбільш економічний спосіб ламінування волосся в домашніх умовах - за допомогою спрея експрес-ламінат для волосся. Ця процедура дуже проста: потрібно рівномірно розподілити засіб на кожне пасмо волосся і не змивати. Ефект цієї процедури зберігається до наступного миття голови. Результат: зчеплення лусочок власний кутикули оптимізується, посилюється блиск фарбованого волосся. Крім того, волосся будуть захищені від зовнішніх негативних впливів.
3
Щоб процедура ламінування дала ефективний результат, спочатку потрібно проаналізувати структуру і здоров'я волосся, підібрати відповідні очищають і живильні засоби для волосся, відновити баланс вологості. Тому до процедури необхідно проконсультуватися з майстром салону краси, щоб дізнатися стан вашого волосся, а також порадитися з приводу методів відновлення волосся.
4
Для оптимальної процедури ламінування на дому вам знадобиться придбати спеціальні склади для ламінування. Повний набір включає в себе: - шампунь для глибокого очищення волосся; - зміцнює маска/відновник для волосся; - зволожуюча біоемульсія; - оживляють спрей; - масло для догляду за кінчиками волос.Перед процедурою обов'язково уважно ознайомтеся з інструкціями до препаратам.Средства для ламінування пропонують практично всі виробники професійних засобів для волосся. Особливо популярні засоби Paul Mitchell, Lebel Cosmetics, Goldwell, Sebastian, а також Matrix Color Sync Clear (прозорий відтінок).
5
Технологія ламінування в домашніх умовах проводиться в такій послідовності: - перед процедурою вимити голову очищаючим шампунем або нанести на волосся шампунь відтінку (на 30 хвилин); - зробити маску (10 хвилин); - підсушити волосся рушником; - нанести на волосся засіб для ламінування на 30 хв. (Пасмо за пасмом, як фарбу для волосся); - змити засіб для ламінування без шампуню; - зробити ще одну маску для волосся або нанести бальзам.Результат: гладкі, блискучі, слухняні, здорові і більш об'ємні волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5tXSHy_WiPA
Зверніть увагу
Перед проведенням ламінування волосся в домашніх умовах необхідно ознайомся з інструкцією до препарату і дотримуватися технологію.
Корисна порада
Перш ніж зробити ламінування в домашніх умовах, бажано один раз зробити цю процедуру у досвідченого майстра. Таким чином, ви ознайомитеся з технологією виконання ламінування. Зазвичай ефект ламінування тримається 3-6 тижнів, однак повторне ламінування можна робити і дещо раніше того, як засіб змиється з волос.Процедура ламінування підходить і для забарвлених (знебарвлених) волосся, і при наявності хімічної завивки, зміцнюючи волосся. Глибоко очищуючий шампунь потрібно застосовувати тільки ДО ламінування. Після процедури можна використовувати звичайні засоби по догляду за волоссям, в т.ч. маски і бальзами.Средство для ламінування волосся буває: - прозорим (безбарвним); - забарвлюючим, тобто є і фарбою для волосся, і засобом для ламінування одночасно.