Як вставити картинку в замітку.

Вставка картинок в замітку - досить цікавий прийом, який допоможе донести до читача суть вмісту або просто зрозуміти настрій автора на момент написання. Нотатки підтримуються більшістю існуючих соціальних мереж і блогів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете додати картинку в замітку в соціальній мережі «Вконтакте», відкрийте відповідний розділ в меню зліва і виберіть пункт «Створити замітку». В поле редагування знайдіть функцію вставки зображення, це четверта піктограма справа. У вас з'явиться вікно вибору зображень з тих, що вже завантажені в ваші фотоальбоми. Ви також можете завантажити нове зображення з будь-якої папки на вашому комп'ютері - для цього натисніть кнопку «Огляд». Завершіть редагування нотатки і збережіть зміни.
2
Якщо ви хочете створити замітку з зображенням в спеціальному сервері для записів Tumblr.com, виберіть на головній сторінці створення звичайної замітки (Не переплутайте з публікацією фотографій), в поле редагування введіть заголовок, основний текст і так далі. Потім натисніть на піктограму з зображенням картинки. Після цього відкриється нова сторінка, де ви можете вказати адресу знаходження потрібного зображення. Там же ви можете вказати її розташування і розмір.
3
Якщо в мережі немає потрібного вам зображення, завантажте його на спеціальний сервіс Radikal. Після цього скопіюйте з меню завантаженої картинки посилання і вставте в поле редагування зображення. Після завантаження застосуєте всі наявні параметри та натисніть «Додати». Після цього картинка з'явиться у вашій замітці в Tumblr.
4
Якщо ви хочете створити замітку з зображенням на сайті tumblr.com, виберіть в меню створення запису із фотографією і натисніть на кнопку «Обзор» або «Вибрати файл». У вікні вкажіть шлях до файлу на вашому комп'ютері, який ви хочете завантажити.
5
Застосуйте параметри редагування, які маються на даному сервісі і натисніть кнопку «Додати». Створення нотаток з використанням вставки зображень на інших сайтах відбувається аналогічним чином, в деяких випадках сервіс підтримує інтеграцію зі спеціальними сайтами, куди ви можете завантажувати зображення для вставки в повідомлення.
Корисна порада
Не вставляйте в замітки занадто великі зображення.