Як записати що відбувається на екрані.

Запис відбувається на екрані зручна з багатьох причин, її можна застосувати для запису фрагментів відеозаписів, які не можна завантажити, для збереження фрагментів гри, для зняття роликів з інструкціями і так далі.
Вам знадобиться
  • - програма UVScreenCamera.
Інструкція
1
Скачайте будь-яку програму для запису того, що відбувається на екрані. Таких програм дуже багато, серед них найвідоміші UVScreenCamera, Camtasia Studio, SnagIt і так далі. Виберіть серед них ту, яка підходить вам. Зверніть увагу, що деякі демонстраційні версії подібних програм можуть записувати лише короткий уривок відбувається на екрані.
2
Тому використовуйте безкоштовні програми або придбайте ліцензійні. Також багато з них можуть мати різні ліцензії, наприклад, можна придбати ліцензію на звичайну запис у вигляді відеофайлу, а можна також придбати додаткову ліцензію на запис звуку з мікрофону.
3
Скачайте програму на ваш комп'ютер, перевірте її на віруси. Встановіть, слідуючи вказівкам пунктів меню. Якщо програма платна, ознайомтеся з її демо-версією перед покупкою. Якщо необхідно, виконайте реєстрацію програмного забезпечення. Запустіть її та натисніть в меню на піктограму запису.
4
Якщо вам необхідно зробити запис відбувається на моніторі в той час, коли вас не буде за комп'ютером, налаштуйте спеціальний таймер, який є практично в кожній з таких програм. Це дуже зручно, наприклад, у тих випадках, коли ви не можете переглянути будь-яку онлайн-трансяляцію.
5
Зверніть увагу, що для запису у вашу відсутність комп'ютер повинен бути включений, програма запущена, перехід в режим або сплячий режим відключений і заставка не повинна з'явитися найближчим часом. Виконайте відповідні налаштування у властивостях робочого столу і в параметрах схеми електроживлення. Також пам'ятайте про її зміні при роботі комп'ютера від батареї.
6
Налаштуйте параметри сохраняемой відеозапису - її максимальний розмір, дозвіл, частота кадрів в секунду і так далі. Найкраще не запускайте паралельно з нею програми, що вимагають великих витрат системних ресурсів. Зокрема це стосується ресурсів відеокарти.
Корисна порада
Вкажіть в місці знаходження будь-яку країну СНД при реєстрації програми - в цьому випадку ви зможете використовувати її безкоштовно.