Як перемикатися на АКПП.

Автоматична коробка передач (АКП) проста в управлінні, не вимагає додаткових зусиль у процесі руху. Така коробка самостійно перемикає швидкості на підйомах і спусках і визначає оптимальний режим руху в різних ситуаціях.
Інструкція
1
Перш ніж включити яку-небудь швидкість в автоматичній коробці передач і почати рух, переконайтеся, що двигун прогрівся до температури 50 градусів. Падіння оборотів характеризує досягнення мотором потрібної температури.
2
Щоб почати рух, перемкніть селектор управління з Р на D. При цьому повинен відбутися легкий поштовх, який свідчить про включення першої швидкості. Відпустіть педаль гальма і поступово натискайте педаль газу. При цьому автомобіль рушить з місця. У міру руху швидкості будуть перемикатися повністю автоматично як в сторону збільшення, так і убік зменшення при гальмуванні.
3
На багатьох моделях АКП є кнопка овердрайв. Натисніть її для включення і виключення вищої прискорюючою передачі (четвертої чи п'ятої). При цьому врахуйте, що на непрогрітому бензиновому двигуні прискорювальна передача не працює, а на дизелях включиться незалежно від температури. У звичайних умовах тримаєте цю кнопку в положенні ON. Вимкнення сигнальної лампи OFF каже про включення прискорюючою передачі або про її готовність до роботи. Вимикання кнопки овердрайву переводить четирехступенчатую АКП в режим роботи як триступеневої.
4
На крутих підйомах і важкопрохідних ділянках дороги селектор автоматичної коробки передач переведіть в позицію 1 або L. При цьому включатиметься передача на 1 щабель нижче, ніж при звичайному режимі їзди. Також включайте цей режим на крутих спусках.
5
При обгоні, при швидкій їзді і при необхідності швидко прискоритися повністю натисніть педаль акселератора. Включиться режим кік-даун і коробка автоматично переключиться на одну швидкість нижче, забезпечуючи швидкий розгін.
6
Вкрай акуратно користуйтеся селектором під час руху, особливо на високій швидкості. При помилковому включенні режиму заднього ходу АКП неодмінно зламається
7
Взимку на засніжених і слизьких дорогах вибирайте режим 2 або 2L для зменшення ймовірності пробуксували і заметів. В цьому режимі АКП не включає дві вищі передачі.
8
Для короткочасної зупинки (біля світлофора, в пробці) селектор переведіть в положення N і утримуйте автомобіль на місці ножним гальмом. При цьому переводити селектор в зазначену позицію необов'язково. При зупинці на підйомі користуйтеся тільки педаллю гальма.
9
Після повної зупинки загальмуєте автомобіль ножним гальмом, переведіть селектор в положення Р і затягніть ручне гальмо
10
Для руху заднім ходом перемкніть селектор управління з Р на R (реверс). Відчувши легкий поштовх, відпустіть педаль гальма і почніть натискати педаль акселератора. Автомобіль почне рух заднім ходом.