Як зробити підвісні стелі з гіпсокартону.

Щоб встановити підвісну стелю з гіпсокартону, необхідні не тільки будівельні матеріали, але і терпіння. Перед тим, як приступити до монтажу стелі з гіпскокартона, необхідно підрахувати кількість необхідного матеріалу. І тільки після цього, слідуючи основним інструкціям, можна приступити до монтажу підвісної стелі.
Вам знадобиться
  • Гіпсокартон, шурупи, дюбеля, саморізи, інструменти, необхідні для монтажу стелі, профілі, рівень, підвіси, шпаклівка, шпатель, грунтовка, серпянка.
Інструкція
1
Починати установку підвісної стелі з гіпсокартону потрібно з монтажу каркасу. Для початку необхідно нанести розмітки на стіни по всьому периметру приміщення. Виконати це можна як гідрорівнем, так і лазерним рівнем.
2
Після того, як розмітки отримані, можна приступити до монтажу направляючого профілю для каркаса стелі. Якщо стіни з цегли або бетону, то кріпити профіль потрібно дюбелями - шурупами. Якщо ж дерев'яні, то зміцнюємо профіль на стіну за допомогою саморізів. Кріпити профіль потрібно, через кожні півметра. Якщо параметри кімнати однакові за розміром, то профілі обрізати і нарощувати не потрібно.
3
Відзначивши від стіни 0,5 метра, потрібно закріпити стієчний профіль до напрямного з обох сторін. Проробляти таку операцію, потрібно на всю довжину кімнати. Виконувати таке кріплення потрібно тому, що краї двох сусідніх листів гіпсокартону повинні кріпитися до одного профілем каркаса.
4
Далі, необхідно вирівняти стійку профілі прямими підвісами. Спочатку, потрібно розмітити місця кріплення підвісу, потім зігнути підвіс буквою П. За допомогою одного прямого підвісу, потрібно розмітити місця кріплення його по всій стелі. Після цього, можна відкрутити стієчний профіль і прибрати його в сторону. Далі, можна починати кріпити підвіси за допомогою шурупів - дюбелів або саморізів. Як тільки все зроблено, за допомогою рівня вирівнюється профіль і кріпиться за рівнем до підвісу з двох сторін.
5
Наступним етапом, в монтажі каркаса підвісної стелі, є вирівнювання всієї підвісної системи. Для цього, між кожними двома профілями виконуємо поперечки, тобто з'єднуємо їх. Для поперечок використовуємо, також стієчний профіль.
6
Коли каркас повністю укріплений, можна приступити до монтажу гіпсокартонних листів. Для кріплення таких листів, необхідні будуть саморізи з дрібною різьбою. Краще, щоб саморізи були чорного кольору з оксидованого металу. На один гіпсокартонний лист йде близько 100 саморізів. Після того, як всі листи будуть закріплені, потрібно зробити ґрунтовку стелі. Після висихання гіпсокартонної стелі, необхідно за допомогою серпянки заклеїти всі стики між аркушів і зашпаклювати стеля.
Корисна порада
Перед монтажем підвісної стелі важливо дуже ретельно прорахувати необхідну кількість гіпсокартону.