Як навчитися накладати макіяж.

Мистецтво макіяжу - справа тонка, але цілком доступне для того, щоб його могла освоїти практично будь-яка жінка. Можливо, ви не станете професійним візажистом, але зможете правильно нанести мейк-ап собі, а потім і подругам. А способів навчитися цьому може бути декілька.
Інструкція
1
Більше практикуйте. Перший час виконання повного мейк-апу у вас буде займати багато часу. Але потім ви навчитеся робити все швидше і швидше. До того ж це гарна можливість поекспериментувати з квітами і текстурами. Дослідним шляхом ви зможете підібрати різні види макіяжу для різних ситуацій. Виберіть вподобане вам фото з журналу і намагайтеся повторити показаний на ньому образ. Через якийсь час це обов'язково вийде.
2
Простудіюйте навчальні посібники з нанесення макіяжу. Там детально розповідається про те, як накладати макіяж при різному типі особи, як закамуфлювати ті чи інші його недоліки. Також там можна прочитати, для чого потрібна та чи інша кисть і як правильно користуватися ними.
3
Зараз в мережі можна знайти безліч роликів, які детально показують різні техніки виконання макіяжу. Спробувавши виконати їх самостійно, визначте, чи підходять вони вам. І до того ж «наб'єте руку» в використанні різних косметичних засобів.
4
Про виконання деяких прийомів можна прочитати в глянсових журналах. Красиві фотографії не тільки доставлять задоволення від перегляду, але і наочно покажуть, як все це має виглядати в житті. До того ж такі фотографії завжди супроводжуються назвами використовуваних косметичних засобів. Це значно спростить вибір необхідних для вашого макіяжу.
5
Підіть на курси. Професійні візажисти детально розкажуть і покажуть техніки виконання різних видів макіяжу. Ви зможете задати ваші запитання і спробувати це під наглядом професіоналів. При необхідності вони внесуть корективи в вашу техніку. І, звичайно ж, у кожного професіонала є багато секретів, які він використовує в своїй роботі. У вас є шанс дізнатися про них, щоб згодом успішно використовувати їх.
6
Не соромтеся відвідувати стенди відомих виробників. Досить часто в якості рекламних акцій там влаштовують зустрічі з професійними візажистами. Вони допоможуть підібрати кольори і текстури, які підійдуть саме вам. Розпитайте фахівця про те, які засоби підійдуть вашій шкірі, які можна використовувати прийоми, для того щоб приховати деякі недоліки особи.