Як прикрасити зал до випускного балу.

Пролунав останній дзвоник, здані всі випускні іспити. Настає момент прощання з вчителями та шкільними товаришами. Випускний бал несе розставання з дитинством і відкриває двері у доросле життя. Із завмиранням серця дівчата і юнаки чекають закінчення шкільного шляху. Прикраса залу для випускного балу є одним з найважливіших етапів у підготовці для проведення незабутнього торжества. Необхідно продумати все до дрібниць. Випускний вечір трапляється один раз у житті і повинен назавжди запам'ятатися.
Вам знадобиться
  • Повітряні кульки;
  • ялинкові гірлянди;
  • плакати;
  • квіти;
  • кольоровий папір.
Інструкція
1
Для початку озирніться навколо і з'ясуйте, який колір переважає в інтер'єрі залу. Візьміть його за основу, і сміливо приступайте до оформлення приміщення. Почніть прикрашати зал з самого популярного - повітряних куль. Вони піднімуть настрій і створять святкову атмосферу. При оформленні використовуйте кулі не більше двох-трьох кольорів. Розвісьте їх на стіни і вікна по одному або декілька штук.
2
Дверні отвори і колони прикрасьте об'ємними арками і квітами з повітряних куль. Особливо урочисто необхідно прикрасити головний вхід в приміщення. Всі арки повинні чудово гармоніювати із загальним тоном свята, чи не займати багато місця і не загороджувати простір залу.
3
Використовуйте не тільки звичайні кульки, але й наповнені гелієм. Прив'яжіть їх до спинок стільців або до інших предметів. Включіть свою фантазію, уяву і не бійтеся експериментувати. На кожній кульці напишіть різні веселі побажання.
4
Для прикраси залу застосуєте ялинкові гірлянди. Вони будуть дуже красиво виглядати на стінах, по периметру вікон і дверей. Ці різнокольорові лампочки створять чарівну атмосферу на вашому випускному балу.
5
Розвісьте по стінах спеціальні плакати з привітаннями, які продаються в магазинах. Зробіть плакати самостійно. Для цього склейте кілька аркушів ватману і прикріпіть до них фломастери на мотузочках. Тут вчителі, батьки та випускники зможуть написати один одному різні побажання. Розмістіть на плакаті фотографії своїх однокласників.
6
Жодне свято не обходиться без квітів. Поставте їх у великі підлогові вази і розмістіть по кутах залу, щоб вони не заважали протягом усього вечора.
7
Візьміть кольоровий папір і виріжте з неї квіти або дзвіночки. Напишіть на кожному коротенький віршик про школу. Потім наклейте їх на стіни приміщення або просто розкладіть по підлозі.
Корисна порада
Зробіть гірлянди з повітряних куль і протягніть їх по всьому залу.