Як включити тильду.

Тільда (~) - це спеціальний символ в латинській розкладці клавіатури. Крім того, що він нерідко буває задіяний при введенні тексту, це ще і крім усього іншого кнопка управління і виклику деяких функцій у різних іграх.
Інструкція
1
Переключите розкладку клавіатури на латиницю і натисніть на поєднання клавіш Shift + Е, яке в даному випадку повинне відповідати за введення тильди. Зверніть увагу, що введення даного символу в кирилиці не підтримується. Якщо вам потрібно викликати консоль або задіяти іншу функцію за допомогою даної кнопки, в деяких випадках може знадобитися перемикання розкладки.
2
Якщо у вас не вводиться знак тильда, спробуйте відкрити таблицю символів і переглянути, чи підтримується вона даними шрифтом. Для цього зайдіть в меню встановлених програм через «Пуск» і виберіть в стандартних службових програмах дану утиліту.
3
Виберіть шрифт у верхньому випадаючому меню і перегляньте відповідні знаки, введення яких він підтримує. Якщо вам часто доводиться користуватися введенням додаткових символів, перетягніть іконку таблиці на робочий стіл або на панель задач, після чого вона буде доступна вам набагато швидше.
4
Якщо у вашій клавіатурі відсутній або не працює клавіша, що відповідає за введення тильди, скористайтеся таблицею символів для її копіювання в буфер обміну. Після цього відкрийте вікно, в якому даний символ потрібно ввести, і вставте її, скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + V.
5
Скористайтеся зміною клавіш управління в тому випадку, якщо у вашому комп'ютері відсутній або не працює кнопка "~". Це пов'язано з тим, що в деяких іграх саме вона відповідає за активацію того чи іншого режиму, включення різних функцій і так далі. Також змінити призначення будь-якої клавіші вам допоможуть спеціальні програми, розроблені для зміни скан-коду мультимедійних або звичайних кнопок. Зверніть увагу, що також існують програми, спеціально створені для зміни призначення клавіші Caps Lock. Перед їх використанням ознайомтеся з інструкцією і створіть точку відновлення.
Зверніть увагу
Не всі шрифти, встановлювані вами в ваш комп'ютер, підтримують введення символів.