Як зняти задню кришку монітора. Як зняти задню кришку на монітора Самсун.

Зняти задню кришку монітора не завжди просто, деякі моделі містять досить складні конструкції корпуса, для розбирання яких вам буде необхідна допомога фахівця.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що при складанні вашої моделі монітора виробники не використовували клей для скріплення його задньої і передньої панелей. Таке зустрічається досить рідко, але якщо вам попалася саме така модель, забудьте про те, щоб розібрати його в домашніх умовах. Також ознайомтеся з умовами гарантії на ваш пристрій - в більшості випадків ознаки відкриття кришки монітора позбавляє вас гарантійних зобов'язань продавця і виробника.
2
Зніміть монітор з підставки. Переверніть його матрицею вниз, зверніть увагу при цьому, щоб поверхня була рівною, в іншому випадку ви можете пошкодити екран без можливості відновлення. Відкрутіть всі видимі болти з задньої кришки монітора. Подденьте її і спробуйте зняти без використання додаткових інструментів.
3
Якщо кришка не знімається, поставте монітор на стіл, якщо при цьому його положення нестійке, попросіть когось притримати його збоку. Встановіть тонку плоску викрутку між обома його частинами і несильно вдарте по ній рукою. При цьому кришка повинна відійти.
4
Якщо не допомогли вищеописані дії, знайдіть в документації до монітора або в інтернеті інструкцію з його розбиранні. Зверніть увагу, що деякі моделі LG і Samsung дуже важко піддаються розбиранні. Наприклад, в L1982 дуже проблематично зняти монітор з підставки, після чого для зняття кришки може знадобитися спеціальне обладнання, тому як краю частин монітора дуже міцно з'єднані.
5
Також не виробляєте розбір моніторів, у яких задня і передня кришка не мають широких зазорів і не знімаються після від'єднання болтів. При знятті кришки монітора ноутбука також врахуйте, що багато моделей Sony і Apple використовують клей для з'єднання частин комп'ютера, через що їх розбирання варто довірити фахівцям сервісних центрів.
Зверніть увагу
Будьте уважні. Якщо у вас на руках немає докладної схеми для розбирання саме вашої моделі монітора, не беріться за його розбирання.
Розібрати монітор досить непросто, особливо, якщо робити це вперше самостійно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте цю справу фахівцям, тому як це досить складний процес, що вимагає від вас граничної уважності і акуратності.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть монітор з електромережі, від'єднуйте мережевий провід та кабель підключення до відеоадаптера. Зніміть монітор з підставки, якщо це можливо, оскільки розібрати монітор в такому вигляді набагато простіше. Зазвичай поставка знімається важко, крім цієї деталі ніде більше не застосовуйте силу - інші повинні зніматися легко, крім тих випадків, коли вони не приклеєні або не скріплені болтами.
2
Зверніть увагу, що ті моделі моніторів, для зборки яких застосовувався клей, найкраще не розбирати в домашніх умовах, а звернутися в спеціальний сервісний центр, оскільки ви можете пошкодити корпус пристрою.
3
Переверніть монітор матрицею вниз. Відкрутіть всі доступні вашому зору кріпильні елементи з корпусу монітора , зверніть увагу, що в деяких моделях болти можуть бути заховані за спеціальними заглушками, щоб не псувати зовнішній вигляд. Після того як всі болти будуть видалені, злегка подденьте і зніміть кришку монітора .
4
Якщо вам потрібно зняти кришку монітора ноутбука, відключіть його від джерела живлення, закрийте і переверніть. Відкрутіть болти задніх панелей, витягніть жорсткий диск, це потрібно в тому випадку, якщо у вас над клавіатурою немає панелі додаткових кнопок. Від'єднайте шлейф її підключення до материнської плати, акуратно притримуючи його за основу. Знайдіть дроти підключення монітора і від'єднайте їх.
5
У разі якщо над клавіатурою є спеціальна панель додаткових кнопок, акуратно подденьте і від'єднайте її для доступу до проводів підключення монітора . Вийміть заглушки з болтів монітора , від'єднайте екран від корпусу ноутбука і відкрутите болти з передньої панелі. Акуратно підчепивши кришку монітора , зніміть її. Якщо ви збираєтеся витягувати матрицю, найкраще робити це на великій застеленій тканиною поверхні, щоб не втратити дрібних деталей.
Зверніть увагу
Під кришкою монітора містяться дрібні деталі, які легко втратити або пошкодити.
Корисна порада
Не розбирайте монітор до закінчення терміну гарантії на пристрій.