Як відремонтувати мікрофон. Як полагодити навушники з мікрофоном.

Караоке останнім часом стало дуже модним розвагою. Ну і яке ж караоке без мікрофона? Також цей прилад забезпечує спілкування з друзями в інтернеті чрез Skype або аналогічні сервіси. Але мікрофон, як і будь-яка інша техніка, має властивість виходити з ладу.
Інструкція
1
Першим ділом точно визначте, що не так з мікрофоном. Найпоширеніше це: - мікрофон перестав працювати; - зменшилася чувствітельность.Еслі мікрофон професійний (і, як наслідок, дорогий) або вбудований в інший пристрій (комп'ютер, камера, музичний центр), то не слід братися за ремонт самостійно. Краще звернутися до фахівця.
2
Якщо все-таки ви зважилися ремонтувати його самостійно, перевірте правильність підключення мікрофона до пристрою. Якщо це комп'ютер, то необхідно перевірити наявність відповідних драйверов.Еслі проблема не вирішена, то перевірте цілісність проводу. Якщо знайде дефект, замініть провід на новий.Еслі мікрофон все одно не працює, то розберіть його, перевірте надійність все контактів. Можливо, достатньо буде щось поправити або підігнути, щоб відновити працездатність пристрою.
3
Якщо зменшилася чутливість мікрофона, це може статися найчастіше з трьох причин: сталося засмічення, всередину потрапила волога або мається розрив вхідного дроти. Спосіб усунення останньої причини було розглянуто в попередньому пункті. При засміченні мікрофона розберіть його. Якщо це вбудований мікрофон, значить потрібно розібрати попередньо сам пристрій і витягти його. Далі протріть забруднену частину мікрофона ватою, змоченою в спирті. Слідкуйте при цьому, щоб не залишалися частинки вати на протирає поверхні. Акуратно зберіть мікрофон в зворотному порядке.Влага в мікрофоні - це конденсат, який утворюється при перепаді температури, високої вологості. Для усунення цієї несправності, як і в попередньому випадку, вивільните головку мікрофону і просушіть в сухому місці за допомогою лампи розжарювання або фена, при цьому не пошкодивши головку. Зберіть мікрофон.