Як вирощувати полуницю круглий рік.

Вирощуванням квітів і овочевих культур на балконі вже нікого не здивуєш. А ось посаджені рослини полуниці, яка ще й плодоносна практично цілий рік, явище ще не настільки поширене. При цьому вона не вимагає особливого догляду. При вирощуванні полуниці в домашніх умовах необхідно лише дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Для вирощування полуниці в домашніх умовах перевагу віддавайте ремонтантних сортам, наприклад, відмінно підійде Єлизавета II. Неперевершений урожай і ароматні ягоди не розчарують вас.
2
Для посадки полуниці заздалегідь підготуйте ємність, з розрахунку 3 літри на одну рослину. Висадку робите з відстанню 20-25 см один від одного. Як правило, у великі контейнери (12-15 літрів) садять по 3-5 рослин, розміщуючи їх рівномірно по поверхні. Зверніть увагу: на дні ємності повинні бути спеціальні отвори для стоку зайвої води.
3
Ідеальний субстрат для вирощування полуниці є суміш на основі торфу. При цьому обов'язково необхідно додати мінеральні добрива. Подібний субстрат можна виготовити самостійно. Для цього змішайте гнойовий перегній з нейтралізованим верховим торфом, в пропорції 1: 1.
4
Розсаду вибирайте добре розвинену з великої ниркою, з наявністю 5-6 листків. Придбати її можна в спеціалізованому магазині або принести зі своєї земельної ділянки.
5
Посадку проводите в березні-квітні. Залежить це умов, де ви збираєтеся вирощувати. Наприклад, в засклених приміщеннях висадку розсади можете почати в кінці березня. До речі, багато спочатку висаджують відростки на підвіконні в квартирі, після чого в травні пересаджують в балконний ящик. При такому варіанті ягоди будуть радувати вас до грудня.
6
Не забувайте регулярно поливати ваше рослина. При хорошому субстраті надлишки води з легкістю будуть йти через спеціальні дренажні отвори. При цьому 1-2 рази на місяць виробляєте підгодівлю з додаванням мінеральних добрив або використовуйте гнойову рідину в пропорції 1:20.
7
При правильному дотриманні всіх умов вирощування, ви зможете радувати своїх рідних і близьких полуницею круглий рік.