Як прикрасити ковзани.

Глянцевий лід, блискучі леза фігурних ковзанів - це звабливий до себе каток. Вам подобається виписувати піруети на льоду або просто кататися на ковзанах у колі друзів? У кожному разі, це чудове заняття підвищує настрій. Поліпшити настрій можна ще більше, прикрасивши улюблені ковзани.
Вам знадобиться
  • Стрази, паєтки, намистинки, аркуш паперу, олівець, спирт, суперклей, лаки для нігтів із звичайною і тонким пензлем різних кольорів, тасьма, шнур, двосторонній скотч, хутро, шкіра, капронову панчоху, голка, нитка, ватяні палички, перманентний маркер.
Інструкція
1
Візьміть стрази, паєтки, намистинки і складіть з них попередній малюнок або орнамент на аркуші паперу. Протріть спиртом або будь-яким спиртовмісних розчинів ту частину черевика, яка буде прикрашена. Зробіть це для кращого скріплення поверхні черевика з елементами декору.
2
Намітьте тонким олівцем малюнок на черевику. Для початку нанесіть клей на невелику площу малюнка. Прикріпіть на це місце необхідні декоративні елементи. Якщо малюнок великих розмірів, продовжуйте заповнювати його декором по частинах. Доповніть композицію легкими вензелями, намальованими за допомогою лаку для нігтів (з тонким пензлем). Не користуйтеся ковзанами протягом двох-трьох діб, надавши клею можливість краще висохнути.
3
Декорування тасьмою і шнуром. Намітьте олівцем малюнок. Візьміть двосторонній скотч і наклейте його на одну з ліній попередньо нанесеного малюнка. Приклейте тасьму до двостороннього скотчу. Поступово приклеюйте короткими лініями решту тасьму або шнур. Доповніть композицію шматочками хутра або шкіри - їх краще приклеїти на клей.
4
Ще один варіант для декору ковзанів. Надіньте на черевик частина капронової панчохи так, щоб верхню його частину можна було заправити всередину черевика, а нижню расстрічь і закріпити під черевиком за допомогою голки і нитки. Пришити до панчохи паєтки, намистини, стрази, тасьму і т.п. Такий варіант декору дозволить вам доповнювати або змінювати прикраси в будь-який час і тим самим створювати нові художні шедеври.
5
Візьміть кілька флакончиків лаку для нігтів. Краще, якщо серед них будуть лаки з тонким пензлем, призначеної для розпису манікюру. Підготуйте ескіз або створіть малюнок експромтом. Наберіть лак на ватяну паличку і тичковими рухами намалюйте великі елементи малюнка. Прорисуйте лаком із звичайною пензликом більш дрібні деталі. Мініатюрні лінії нанесіть за допомогою самої тонкого пензлика. Візьміть перманентний маркер і нанесіть ще кілька штрихів для збагачення декору. Прикрасьте композицію приклеєними на клей стразами.
Корисна порада
Стрази і намистинки вибирайте невеликого розміру. Розташовуйте їх в тих місцях, в яких вони не змогли б зачіпатися один про одного при піруетах і стрибках.