Як вибрати рослинна олія.

У магазинах продається безліч видів рослинного масла. Найчастіші гості на наших кухнях - соняшникова і оливкова. Проте вибрати всього одну пляшку із запропонованого різноманіття нелегко. Масло фасують в пластик і скло, продають у маленьких флаконах і величезних каністрах, та й ціновий діапазон цього продукту досить широкий. Що ж вибрати? Все залежить від ваших смаків та уподобань, а також від того, що ви припускаєте готувати.
Інструкція
1
Якщо ви любите смажену їжу, купуйте дезодорована соняшникова або оливкова олія у великих ємностях. Соняшникова істотно дешевше, особливо якщо ви зупините вибір на маслі під власною маркою магазина. Рафінована олія зберігається досить довго, не має сторонніх запахів і підходить для будь-яких страв. При необхідності його можна додавати і в салати. Вибирайте пляшку, на якій позначено, що продукт не містить консервантів. Обов'язково перевірте термін придатності і герметичність упаковки.
2
Нерафінована олія незамінне для салатів. Найчастіше в супермаркетах продають оливкова нерафінована олія виробництва Італії, Іспанії чи Греції. Найбільш корисним вважається олія холодного віджиму. Шукайте на етикетці позначки Extra virgin або Olio Extra Vergine. Найдорожчі варіанти фасують в скляні пляшки, а й в пластикових продається досить якісне масло. Колір рідини у пляшці може варіюватися від насичено-жовтого до оливково-зеленого. Не бійтеся осаду на дні - це показник натуральності продукту.
3
Дуже важливий показник для оливкової олії - його кислотність. Вона варіюється в діапазоні від 0% до 5%. Чим вище відсоток кислотності, тим більш яскравий і терпкий смак має продукт.
4
Якщо ви зацікавлені в оливковій олії з особливими смаковими властивостями, звертайтеся у винні бутики. Постачальники привозять туди продукт з невеликих господарств Італії, Іспанії чи Франції. Це справжній делікатес, який можна вживати в чистому вигляді, наприклад, вмочуючи в нього шматок свіжого хліба. Таке масло істотно дорожче того, що продається в супермаркетах, але і смакові якості його значно вище.
5
Смачне нерафіновану соняшникову олію холодного краще шукати на спеціалізованих ярмарках і в магазинах здорової їжі. Такий продукт виробляють невеликі господарства і його часто продають на вагу. Воно гущі звичайного і має насичений янтарно-коричневий колір. Соняшникова олія холодного віджиму незамінне при приготуванні страв російської кухні.