Як відзначити другий день народження.

Ось і наближається цей важливий свято - другий день народження вашої дитини. І якщо перший день народження іменинник, швидше за все, не оцінив, а може бути, навіть заснув у найцікавіший момент, то відзначити другий день народження обов'язково захоче. Дворічні діти вже розуміють, що до них прийдуть гості, принесуть подарунки, буде весело і цікаво. Тому поставитися до підготовки свята слід серйозно.
Вам знадобиться
  • - іменинник і гості в гарному настрої;
  • - торт, частування;
  • - подарунки;
  • - реквізит для конкурсів та лялькового театру.
Інструкція
1
У першу чергу, щоб весело відзначити другий день народження, запросіть гостей. Чи не кличте занадто багато гостей, досить буде декількох дітей та їх батьків. Попередьте всіх заздалегідь, щоб у батьків була можливість скорегувати свої плани на цей день і купити подарунок.
2
Продумайте програму свята, привітання, конкурси. Не треба придумувати складний сюжет, малюк все одно його не оцінить, а клоун або аніматор можуть просто його налякати. Якщо вам хочеться влаштувати незвичайне свято, орендуйте приміщення дитячого комплексу, і нехай діти всмак набігаються і настрибавшись. Прикрасьте приміщення повітряними кулями, гірляндами з прапорців, плакатами. Організуйте дитячий стіл.
3
Уважно поставтеся до підбору подарунка для малюка, так як дворічна дитина вже розуміє, що таке день народження і чекає гарного подарунка. Не даруйте потрібних і не цікавих речей, таких як меблі, посуд і одяг (виключення може скласти новий наряд для маленької модниці). Поспостерігайте за поведінкою малюка в гостях або у дворі, можливо, він з цікавістю дивиться на великі машинки або відбирає у сусідської дівчинки лялькову коляску. Купуйте те, що принесе йому велику радість і довго не набридне, може бути, це буде лялька або аксесуари для неї, великий м'яч або набір доктора, конструктор або триколісний велосипед, книжка з великими картинками або різнокольорові кубики.
4
Проведіть найпростіші конкурси, наприклад, змагання по закидання м'ячів в корзину або веселі старти з подоланням перешкод. Нагородите маленькими призами не тільки переможців, але і всіх інших учасників. Влаштуйте ляльковий театр, діти обов'язково оцінять такий захід і будуть у захваті. Для цього купите або зшийте самі звірів, побудуйте декорації і ширму, за якою будуть ховатися ляльководи. Якщо запрошені діти старше іменинника, спробуйте розіграти просту, всім відому казку. Роздайте ролі і влаштуйте театралізовану виставу, буде дуже весело!
5
Обов'язково організуйте відео- та фотозйомку, діти ростуть дуже швидко, і через деякий час буде дуже приємно подивитися на це свято зі сторони.