Як вивести з організму молочну кислоту. рівень молочної кислоти в організмі.

Молочна кислота виникає при обмінному процесі вуглеводів. У момент розщеплення вуглеводів розщеплюється глюкоза, а після цього починає також впливати молочна кислота. В результаті цього утворюється лактат, іон водню. При цьому іон водню відповідає за біль у м'язах, а ось лактат, навпаки, "підбадьорює" м'язи.
Інструкція
1
Розігрівайте м'язи перед будь фізичним тренуванням. Для цього слід проводити невелику розминку, найкраще виконувати її на кардіотренажері. Це допоможе налаштуватися вашому організму на наступні найбільш важкі навантаження.
2
Поєднуйте короткі, але високоінтенсивні фізичні тренування з найбільш тривалими тренуваннями, заснованими на розвиток витривалості організму. Використовуйте для занять: бігову доріжку, велотренажер, еліптичний тренажер. Плавайте в басейні. Все це допоможе вам прискорити обмін речовин в організмі, а в результаті молочна кислота перестане накопичуватися в ваших м'язах.
3
Не забувайте будь-які фізичні вправи чергувати разом з відпочинком. Постарайтеся правильно і повноцінно харчуватися, їжте більше фруктів і овочів. Організм виснажується при тривалих навантаженнях і потребує поповнення глікогену в печінці і в м'язах.
4
Покрутите педалі на велосипедному тренажері протягом десяти хвилин. Робіть це після кожного тренування, не поспішаючи. Це також ефективно допоможе знизити рівень молочної кислоти в організмі.
5
Зробіть собі масаж або попросіть когось. Це допоможе розслабити і заспокоїти ваші м'язи, а також позбутися від надлишку молочної кислоти. Прийміть теплу ванну. Вона дозволить вам повністю розслабитися. При цьому можете додати у ванну морську сіль і ефірна олія.
6
Приймайте контрастний душ. Даний метод знизить вміст молочної кислоти в організмі, а також освіжить ваші м'язи. Якщо боїтеся обливатися холодною водою, то почніть з обтирання, а потім поступово перейдете до прийняття холодного душу.
7
Влаштовуйте кілька разів на тиждень розвантажувальні дні. Для цих цілей можете відпочивати, з'їздити на природу. У ці дні намагайтеся їсти поменше білкової їжі, але заповните раціон вуглеводами.